2737
2734
عنوان

عذاب وجدانم منطقیه؟

248 بازدید | 31 پست

بچه خواهرم دوسال و نیمه.از نوزادیش همش کنار من بود و کمک خواهرم بودم و درواقع خودم بزرگش کردم غذا بهش میدادم میخوابوندمش بازی میکردم باهاش مخصوصا تو این دوسال قرنطینه کرونا.اولین اسمم اسم منو یاد گرفته بود...اکثرا خونه خواهرم بودم و باهاش بازی میکردم.یه روز که رفتم خونه خواهرم تو تنهایی بهم گفت دیگه نیا خونم گفتم چی شده گفت حوصله پذیرایی و مهمونداری ندارم.منم ناراحت شدم چون من خودم همیشه اونجا همه کارهارو کمک میکردم از بچه داری تا غذا پختن.خیلی وقتا خودش میگفت بیا کمکم.منم دیگه نرفتم.چند روز بعدش دعوت کرد رستوران من و اون خواهرمو که متاهله ولی چون همیشه به گوشیم زنگ میزد و به خودم میگفت اما این سری به خونه زنگ زده بود و به مامانم گفته بود منم نرفتم.چون اصلا دلجویی هم نکرده بود بابت رفتارش و من با خودم گفتم حتما دوس نداره برم حالا فقط میخواد جلو شوهرش یه دعوت کرده باشه.و نرفتم و گفتم نمیام.چند روز بعدش بچش مریض شد من چند روز بعد فهمیدم خیلی نگران شدم چند تا پیام دادم که بچت حالش خوبه نگرانش شدم.اما سین کرد و جواب نداد.مادرمم که زنگ میزد و پیام میزد جوابشو نمیداد.چون من و مادرم اون روز نرفتیم و مریضی بچشو تقصیر ما میدونست.تا حدود یک ماه جواب مادرمو نمیداد و منم تا دوهفته بهش پیام دادم جواب نداد دیگه ندادم.تا این ماجرا حدود دوماه طول کشید.یعنی من عملا دوماه خواهرزادمو ندیدم.تو مریضی هم نرفتم پیشش.بماند که من این مدت از دوریش مریض شدمو و هنوزم دارم قرص اعصاب مصرف میکنم.اما این مدت با اون خواهرم که متاهله در ارتباط بود و همش اون میرفت کمکش و بعدم هی به بهونه بچه یهو یه هفته خونش میموند و خلاصه اونا باهم صمیمی شدن.بعد از دوماه سر خواهرزادم شکست من خودم اماده شده بودم سرزده برم ببینمش اما خودش قبلش بهم پیام داد و زنگ زد دعوتمون کرد و اشتی کردیم.اما از وقتی خواهرزادمو دیدم هرروز دارم گریه میکنم همش با خودم عذاب وجدان دارم چرا خودم نرفتم ببینمش چرا تو مریضیش نرفتم عیادتش و هی عذاب وجدان دارم.خودش هم گلگی کرده بود اگر من جواب زنگ و پیام ندادم چرا نیومدید دم در بچرو ببینید من چون خودش رک بهم گفت نیا نرفتم اگر نه میرفتم.حالا بنظرتون عذاب وجدانم به جائه؟همش خواهرزادمو بغل میکنم و گریه میکنم تو خونه خودمونم هی گریه میکنم نمیتونم خودمو ببخشم تو مریضیش کنارش نبودم و نرفتم ببینمش سرزده.

شما هم بودید عذاب وجدان میگرفتید؟؟؟

عاشقان ماه هستم.اگر دوست داشتید به صورت ناشناس میتونید حرفی یا نظری برای خودم یا تاپیکام بنویسید.دوست دارم بخونم خیلی برام مهمه.                         https://harfeto.timefriend.net/16431104265148
زیاد بود:(

همه رو تو یه پست نوشتم دیگه💔

عاشقان ماه هستم.اگر دوست داشتید به صورت ناشناس میتونید حرفی یا نظری برای خودم یا تاپیکام بنویسید.دوست دارم بخونم خیلی برام مهمه.                         https://harfeto.timefriend.net/16431104265148

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

.

2728

عزیزم چقد مهربونی

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼
2738

من شما رو یادم‌میاد . عداب وجدان فلان نداشته باش . با خواهرتم محکم برخورد کن بگو اگه مشخص کنی که به کدوم سازت برقصیم اوضاع بهتر میشه . گفته بودی نیا نیومدم . نگفته بودی نیا به استثنای مریض شدن بچه .‌

اگه از نظر روان بچه ببینیم که شاید دلش واست تنگ شده و غیره .... خوب این چیزیه که مدیریتش دست تو نبوده مادرش باید به عقلش میرسید .‌

همینجوری ادامه بده و مثل سابق شورش نکن 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
درسته که هر دو طرف بچه بازی در آوردید اما عذاب وجدانت غیر عقلانی هست 

من کجا بچه بازی دراوردم؟

خودش گفت دیگه نیا و نرفتم جواب پیام هامم نمیداد چکار باید میکردم اخه😭

تو خیلی خوبی والا..واقعا آدم خوبی هستی من ک ادعام میشه مهربونو دلسوزم اگه خواهرم میگفت خونه م نیا تا آخرررر عمرم پا نمیذاشتم خونشون و اینکه عذاب وجدانت بی مورده تو نگران شدی تلاشم کردی خبر بگیری ببخشید ولی خواهرت فوق العاده پررو و بی منطقه 

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .
عزیزم چقد مهربونی

الهی بمیرم خواهرزادم بعد از دوماه هنوز منو یادش بود😭

تا وارد شدم خندید اسممو گفت

من نابود شدم این مدت

خورد شدم از غمش

من کجا بچه بازی دراوردم؟ خودش گفت دیگه نیا و نرفتم جواب پیام هامم نمیداد چکار باید میکردم اخه😭

خب تصمیم گرفتیم که نری پس روی تصمیمی که گرفتی به ایست 

تا اینجاشم بیشتر از وظیفه ایی که داشتی کار کردی

که پروردگارت تو را رها نکرده است. 🤍
2706