2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطورم برو زیارتگاهی جایی که بهش اعتقاد داری بشین گریه کن و حرفتو بزن من چند وقت پیش انقد حالم داغون بود قابل توصیف نیست از سرکار برای ناهار نرفتم خونه رفتم یه جایی که اعتقاد زیادی بهش دارم نشستم هیچکس نبود باهاش درد دل کردم و گریه کردم بعد رفتم خونه هنوزم یاد اون روز خودم میفتم گریم میگیره ولی دوماه نشد جواب گرفتم.

2731
پس چرا من همه اینارو امتحان میکنم ولی جواب نمیده

منم بعد یه مدت طولانی زجر کشیدن جواب گرفتم هفت سال با یکی بودم به بدترین شکل جدا شدیم خدا می‌دونه من چیا تو زندگی کشیدم دردای دیگه هم داشتم اون روزی که رفتم زیارتگاه جونم به لبم رسیده بود دو ماه بعد اون روز اتفاق خوبم افتاد وگرنه درد کم و کوتاه نبود

منم بعد یه مدت طولانی زجر کشیدن جواب گرفتم هفت سال با یکی بودم به بدترین شکل جدا شدیم خدا می‌دونه من ...

منم جدایی واقعا تلخی داشتم علاوه بر مشکلات دیگه ای ک داشتم

منم جدایی واقعا تلخی داشتم علاوه بر مشکلات دیگه ای ک داشتم

منم داشتم انقد که نمیتونم بنویسم از نوشتنش وحشت دارم فقط توکل به خدا کردم که کمکم کنه چون هیچوقت ناله نکردم و از کسی کمک نخواستم همه امیدم خودشه حتی یک سال فقط تو حموم گریه میکردم حتی دماغمو عمل کردم یه هفته اول که گچ روشه و نباید فشار آورد همش گریه میکردم صورتمم ورم و کبودی داشت و صدام گرفته بود معلوم نمیشد مامانم اینا نمی‌فهمیدن منم راحت گریه میکردم هوووف هیچکس نمیدونه اینجام مجازیه میگم

2738
منم داشتم انقد که نمیتونم بنویسم از نوشتنش وحشت دارم فقط توکل به خدا کردم که کمکم کنه چون هیچوقت نال ...

وای میفهممت بخدا

میشه ی دعا برا آروم شدن در منم بکنی ممنونم ازت

وای میفهممت بخدا میشه ی دعا برا آروم شدن در منم بکنی ممنونم ازت

باشه گلم انشالله به زودی دلت آروم بشه جوری زندگیت خوب بشه که حس کنی تازه متولد شدی همون حسی که من دارم البته مشکلاتم کامل حل نشده ولی حس خیلی خوبی دارم دیگه