2726

خمیرش رو از بیرون می خریدم ولی بعضی وقتا هم تو خونه درست میکردم 

وقتی تو خونه دست میکردم خمیر به دستم میچسیید😐😐🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🚫🚫🚫🚫🚫یه طرز تهیه خوب بگید صلوات بفرستم درست کردم که عالی شد دعاتون کنم

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

خمیر نون بربری 

حاضر و آماده راحت 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ی بار درست کردم یادم نمیاد چجور بود😂

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏
2728
خمیر نون بربری  حاضر و آماده راحت

یه بار خمیر لواش گرفته بودم😐🤦🏻‍♀️

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
فقط خمیر نون بربری عالیه ما پیراشکی گوشت باهاش درست میکنیم آنقدر نرم و پفکی و خوشمزه میشه

خمیر لواش چی

یه بار خمیر لواش گرفته بودم😐🤦🏻‍♀️

یه پیمونه سر خالی اب ولرم با یه قاشق غذا خوری خمیر مایه با یه قاشق غذا خوری عسل مخلوط کن بذار عمل بیاد

توی یه ظرف کمی اویشن پودر سیر شش قاشق غذا خوری روغن و یه پنس نمک هم بریز خمیر مایه عمل اومده رو بهش اضاف کن یک و نیم پیمونه ارد بده ورز بده دیدی میچسبه نیم پیمونه ارد بذار کنار دستت کم کم اضاف کن خمیرتو جمع کن اگه دیدی هنوز چسبناکه کم کم روغن بده تا جایی ک نچسبه صد ضربه بزن به ظرف یا ده دقیقه ورز بده اونوقت بذارش جای گرم ربع ساعت بعد عمل اومده و اماده پهن شدن توی سینی