2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا

مهم نیست از زمان بچگیمه دیگه عادت کردم 

گاهی سرنوشت آدم خیلی تلخ میشه ، همش زندگیت میشه درد و رنج ، 

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️

من تنها نیستم ودلم میگیره 

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
مهم نیست از زمان بچگیمه دیگه عادت کردم  گاهی سرنوشت آدم خیلی تلخ میشه ، همش زندگیت میشه درد و ...

خودت تلاش كن درستش كني

منم دارم تلاش ميكنم شرايطمو بهتر كنم و فشار خيلي زيادي رومه

2738
درس دارم از استرس و فشار درسم هست

پس زیاد به خودت سخت نگیر. برنامه‌ریزی کن و سعی کن برنامت انعطاف‌پذیر باشه و وقت استراحت و تفریح هم داشته باشی 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
خودت تلاش كن درستش كني منم دارم تلاش ميكنم شرايطمو بهتر كنم و فشار خيلي زيادي رومه

عین من ولی گاهی تلاش میکنی ولی هیچی نمیشه 

انشالله مشکلتون حل شه ، مشکلات همه حل بشه

من چیزی نخواستم هر چی حال خوبه نثار شما و بقیه

تنتون شاد و لبتون همیشه خندون باشه

موفق باشید

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
منم كنار بعضي آدما انگار تنهام😔

دنیاوآدماش چقدپوچ شدن دیگه هیچی حالمونوخوب نمیکنه زندگی فقط واس بچه پولداراس

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
پس زیاد به خودت سخت نگیر. برنامه‌ریزی کن و سعی کن برنامت انعطاف‌پذیر باشه و وقت استراحت و تفریح هم د ...

الان جوري شدم استراحت و تفريحو دارم ولي برنامه و انعطاف پذيري رو ندارم

و از عذاب وجدان خوابم نميبره و دلشوره دارم

الان جوري شدم استراحت و تفريحو دارم ولي برنامه و انعطاف پذيري رو ندارم و از عذاب وجدان خوابم نميبره ...

😂 عزیزم 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2706