2733
2734

من 4 بسته 12 تایی خریدم که با کلی دعوا و بحث برام فرستادن اونم به قیمت خیلی بالا و تازه گفتن دوره اش 80 روزس اما کلا 48 تاس چجوری به 80 روز میرسه 

خلاصه ایشون از وقتی که طرز مصرفشو ازش خواستم اصلا دیگه جواب نمیدن فکر کنم کلاهبردارم هستن چون بابت چهارتا بسته 450 تومن ازم گرفتن درحالیکه توی سایتا نهایت 50 تومن باشه 

از هرکی هم طرز مصرفشو میپرسم میگن از ما خرید نکردین به ما ربطی نداره 

کسی استفاده کرده؟ تروخدا یه چیز درست بگید من چند ماه دیگه عروسیمه دیدم فکر میکنم تیروئیدم کم کاره هرکار کردم لاغر نشدم آخرین راهکارهمین بود ناامیدمم نکنین اگ کسی آشناییتی داره بگه من چجوری اینو مصرف کنم 

کی استفاده کنم و چند تا 

خارج از محدودهٔ ازدواج شما، هیچ عشق کاملی، انتظار شما را نمی کشد. پس از عشق و حسی که دارید لذت ببرید. 
چقدر طولانی  نخوندم  یکی مختصرشو بگه

گفته طرز استفاده این داروی گیاهی چجوریه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
جواب که میدن الان مشکلت باتعدادشه؟

حالا تعدادش ک هیچی بهم انداختن دیگه 

طرز استفادشو فقط بی زحمت فردا حتما بم بگو ببینم باید روزی چند تا بخورم کی بخورم اصلا 

خارج از محدودهٔ ازدواج شما، هیچ عشق کاملی، انتظار شما را نمی کشد. پس از عشق و حسی که دارید لذت ببرید. 
2706