2737
2734

وقتی شب میشه مافیا چشاشو باز میکنه تفنگ میگیره سمت یه شهروند که بکشتش

اون بغل دستیاش چجوری از حرکت و صدای دست مافیاعه نمیفهمن که یه مافیا بغل دستشون نشسته؟

خب دیدین که چند نفر دور یه میز میشینن 

اگه سمانه پاکدل تفنگ بگیره سمت کسی از حرکت دستش و خیلی چیزای دیگه اگر من بغل دستش نشسته باشم میفهمم مافیاس

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مگه تفنگ صدا داره 

میگیره بالا تیر نمیزنه که اون صدا رو خودشون روش گذاشتن

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 
مگه تفنگ صدا داره  میگیره بالا تیر نمیزنه که اون صدا رو خودشون روش گذاشتن

ببین خود تفنگ نه

ولی من یکی بغل دستم تکون بخوره میفهمم

2738
چون کامبیز ده بار میره بالا سر همه و خودش گفت ما حذف میکنیم که طولانی نشه فقط اون قسمتی رو نشون میدی ...

آها این منطقی بود

اخه اگه یهو  مستقیم بره بالا سر مافیا فقط خب ضایس

اینجوری از صدای پای کامبیزم میشه فهمید مافیا کیه

مگر که هی بالا سر همه بره 

یادمه تو یکی از قسمتا توضیح دادن که وقتی شب میشه همزمان تو صحنه هم یه موسیقی پخش میکنن که وقتی گرداننده به مافیا تفنگ میده کسی متوجه صداهای اضافه نشه

⭐️نور خواهی مستعد نور شو⭐️

موسیقی پخش میشه 

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
آها این منطقی بود اخه اگه یهو  مستقیم بره بالا سر مافیا فقط خب ضایس اینجوری از صدای پای کامبی ...

تو پیج مافیا دو تا لایو هست که کامبیز با ابوطالب گذاشتن اگه تونستی ببین جواب خیلی سوالای مردمو دادن