2733
2734
عنوان

به مادرشوهرم شیرینی ندادم شوهرم قهر کرده 😏

| مشاهده متن کامل بحث + 2105 بازدید | 82 پست

آره خاک برسر شون چاره داشته باشن از ننشون شیرم میخان

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

شوهر من کلا قید خانوادشو زده بخدا برا دعوت کردن خواهر برادراش باید التماسش کنم میگم زشته بابا جور درنمیاد طرف از راه دور میاد دعوتش نکنیم ولی خانواده خودمو خیلی دوستداره ماهی ۲ بار دعوتشون میکنم به نظرت شوهرمن جالبتر نیست😂😂😂

♣️♣️درسته کینه خوب نیست ولی زشته یه بدیهای بدون جواب بمونه♣️♣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن یادمم رفته بود 😔

بده فردا براش ببره ننه گشنه بخوره😂

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2728
اونایی که موافقید با رفتار اسی تصور کنید مادرتون خوشش بیاد از شیرینی شوهرتون بهش نده ناراحت نمیشید ...

من دقیقا همین و تصور کردم گفتم حق داره شوهر من وقتی مامانم میاد هرچی میگم میخره چون میدونه مامانم میاد حالا مادر اونم بیاد چیزی دوس داشته باشه بود میدم حالا خیلی وقتام چیزی بود ک خودمم دوس داشتم کمم بود ولی یه جوری شد ک خودمم خوردم 

شوهر من کلا قید خانوادشو زده بخدا برا دعوت کردن خواهر برادراش باید التماسش کنم میگم زشته بابا جور در ...

عزیزم خوشبحالت تروخدا راز موفقیتت رو بگو بهم

برا ما گذشت آنچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه بادا باد...
ازیه طرف علت ندادن شیرینی رومیگی کم بودازیه طرف میگی یادت رفت ....بلاخره کدومش؟

از قصد نداد 😂😂😂😂

2738
ازیه طرف علت ندادن شیرینی رومیگی کم بودازیه طرف میگی یادت رفت ....بلاخره کدومش؟

ن بخدا کم بود اون کمم یادم رفت بدم خوردم😑

برا ما گذشت آنچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه بادا باد...
من دقیقا همین و تصور کردم گفتم حق داره شوهر من وقتی مامانم میاد هرچی میگم میخره چون میدونه مامانم می ...

دقیقا

بعضی ها یادشون میره مادرشوهر 

یعنی اون فرد مادر همسر شماست

هر رفتاری که باهاش دارید و شوهرتون ناراحت میشه

برعکسشم فکر کنید اگه شوهرتون این رفتار رو با مادرتون داشت واکنشتون چی بود 

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 

خب میدادی چی میشد مگه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2706