2737
2734
بگو ما هم رسم داریم ده تیکه جهاز با مرده  کی به کیه  من فقط یه مورد اینطوری دیدم که پدر ...

زبون بسته از اون خانواده عروسی ک همه خرجا رو کردن به هر دلیلی اخرش دیگران اینطور راجب بهشون حرف میزنن .باد کرده بود واقعا لفظ نامناسبیه ...

خرج عروسی با داماده

چطور جهیزیه با عروسه خرج عروسی هم عروس بده دیگه چی نمیخواد ته کفششم لیس بزنین براش

قبول نکنیا مراسمت بهمم خورد فدای سرت چه دامادی

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه بابا یوقت قبول نکنی!!! این دیگه چه رسمیه . وظیفه خرج عروسی با داماده . 

چیکارکنم ب نظرتون چجوری قبول نکنم چی بگم ک بد نشه؟؟

نه آبم که رد شوم،نه سنگم که سفت!من از جنس دلم،آدمم،دوستت دارم!❤

ما داماد خرج میده...ولی ی شهر با ده دقیقه فاصله خونواده دختر خرج فامیلاشونو میدن البته فقط،شام نه دیگه خرج بقیه تالار و اینا

گریزانم از این خانه،ولی :چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……
2728
دقیقا ما نمیخوایم حنا بگیریم.. فقط تو عروسی مهمونامون رو دعوت کنیم ک اونا میگن خرج فامیلای دختر با د ...

اینجا چیزی دستگیرت نمیشه شهر به شهر رسم ها متفاوته .باید از بزرگترا و اطرافیان بپرسی 

دقیقا ما نمیخوایم حنا بگیریم.. فقط تو عروسی مهمونامون رو دعوت کنیم ک اونا میگن خرج فامیلای دختر با د ...

اره پیش ما نصف نصف

اگه تعدا مهمان ها یک اندازه باشه

اگه هر طرف بیشتر بود اون باید بیشتر بده

وکادوی هر طرف واسه همون طرفه

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
خرج عروسی با داماده چطور جهیزیه با عروسه خرج عروسی هم عروس بده دیگه چی نمیخواد ته کفششم لیس بزنین ب ...

ن من جهیزیه چیزای بزرگ با همسرم بوده..نزدیک ۱۰۰ تومن جهیزیه من شد

نه آبم که رد شوم،نه سنگم که سفت!من از جنس دلم،آدمم،دوستت دارم!❤
2738
ن من جهیزیه چیزای بزرگ با همسرم بوده..نزدیک ۱۰۰ تومن جهیزیه من شد

خوب دیگه بسشه مگه قراره خودتو بکشی واسه جهیزیه

بگو ما ازین رسما نداریم خرج عروسی با داماده پدر مادرتو بنداز وسط به حسابش برسن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
خرج عروسی با داماده چطور جهیزیه با عروسه خرج عروسی هم عروس بده دیگه چی نمیخواد ته کفششم لیس بزنین ب ...

میگم ک ما تو شهرمون متاسفانه همینطوره ک میگین دختر خرج عروسی خودشو میده و تازه فرداش و روز سوم و روز هفتم هم برا خانواده داماد غذا میفرسته مادر عروس ...انقدر رسمای مسخره دیگه داریم.

برا همینه بهش میگم ببین شهرتون چطوره

چیکارکنم ب نظرتون چجوری قبول نکنم چی بگم ک بد نشه؟؟

بگومارسم داریم دامادخرج کنه چون دوست ندارم شخصیتم زیرسوال بره پیش فامیل... اگه دیدی زیادی سخت گیرن توخودت هم یه رسم الکی بسازدیگه عزیزم سعی کن توشرط وشروط بزاری نه اوناازمن به تونصیحت🤗

خدایابرای داده ونداده ات شکر🥰💛🧡💚💜🤎🤍
میگم ک ما تو شهرمون متاسفانه همینطوره ک میگین دختر خرج عروسی خودشو میده و تازه فرداش و روز سوم و روز ...

بیچاره پدرای شهرتون

هم دختر بدن هم جهاز هم خرج عروسی نوبره والا

کادوها واسه کیه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706