2726
عنوان

شپش چند وقت طول میکشه بره دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 3717 بازدید | 107 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وواقعا؟ بوی بد ذاره؟

ببین اصلا یه بار باید سه چهار قطره بزنی به سرت.نه خییلی کم بو داشت ولی معجزه کرد

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️

ببین من خواهرم و دختراش گرفتن اگر بهداشت هست نزدیکتون برو راهنماییت کنن چه کارایی باید بکنی...خیلی سخته مقابله با شپش...باید هر روز دو بار جارو برقی بکشی خونه رو...رو بالشتیا کش مو ها گل سر لباسا هر روز باید شسته بشه با آب داغ و تو آفتاب بندازی دو باره تمیز بپوشب...سرتون و شبا حتما با روسری ببندین...دور از بقیه افراد بخوابید شبا از سر بیرون میان و راه میرن...عروسکا و وسایل دخترت و خودت که نزدیکتون بوده زیاد بذار تو ی پلاستیک بزرگ گره بزن بذار ی گوشه حیاط یا بالکن یا خونه و تا دو هفته دستشون نزن...شامپو مخصوص شپش بگیر و حتما حتما حتما روزی دو بار سر دخترت و نگاه کن و شپش ها و رشک ها رو بیرون بیار و بکش با دست و با شونه مخصوص شپش که یکم روش سرکه اسپری کردی سراتون رو شونه کنید ترجیحا توی حیات یا بالکن زیر آفتاب اگر نداری تو خونه و ی ملحفه سفید زیرتون بنداز که ببینی شپش ها رو...

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
2728
بگو عزیزم خواهشا

چشم

این روشی ک‌میگم نهایت ی هفته ولی واس من ی روزه جواب داد

اول اینکه اول صبح برید موهاتونو کاااملاااا کوتاه کنید دورشم کچل کنید خفن بشه

بعد سر راه ی دونه شامپو شپش و ی دونه سس مایونز بخر

بیا برو حموم‌بعد دوتا قاشق سس مایونز بزن ب موهات و کاملا اغشته ب سس مایونز کن بعد با شونه دندونه ریز ک روی شامپو شپش هست اندازه ۵ دیقه شونه کن ب کف سرتم بکش

بعد با فشار فوق العاااادهههه زیاد دوش اب بشورش

بعد با شامپو عادی ی کوچولو بشور

بعد شامپو شپش طبق دستور روش بزن و بازم کلی شونه بکش و با فشار اب بشور و تمام

تمام روسری و لباساتو بجوشون یا اتو کن

و همچنین پتو و هرررچی و استفاده کردی

تموم میشه میره

هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه...
من هیچی  دلم نمیاد به سرش بزنم ی بار شامپو ش رو زدم کبود شد بچم با همین شونه نمیره؟

عزیزم اسپری دای لیس بخر از داروخانه بزن به سر بچه تون و خودتون هفته دوبار وبعداز هشت ساعت بشور و خوب شانه بزن البته شانه مخصوص شپش از داروخانه بگیر دندونه اش خیلی ریزه تخم شپش هم میاد بیرون باهاش

والامنگرفتم  یا بچهام زدیم همهههههه جارو تمیز کردیم شستیم تا یک هفته ام سرکه دوبارم سس زدم  ...

روانی  شدم دیگه بچم  هی می گیره من اولین باره معلوم نیست از کی میگیریم ابروم رو میبره به همه میگه جوجو دارم  از ترسم هیچ جا نمیرم 

2706