2733
2734

سلام من چندروز پیش با دوستم رفتم یه مغازه ته لنجی فروشی اون موقع نمیدونستم ته لنجی اسمشه.از بچگی ب للباس خارجی فروشی میگیم تاناکارا تو خانواده ما..از این یاروعم تاحالا کلی خرید کردم قبلا.ب دوستم گفتم بیا بریم ی سر اون تاناکاراعه رو ببینیم.رفتیم داخل یهو گوشی دوستم زنگ خورد.خواست ادرس بده شوهرش گفت اره فلان جا پیش تاناکاراییم.خودمون ماشین میگیریم میایم.قطع کرد.یهو فروشنده پرید ب ما

تو مغازه یه مشتری ددیگه ام بود البته

هستید بگم باقیشو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ته ته ش ب فروشنده میگفتی تموم شد 

خیبی تاثیر گذار بود همین

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738

خببببببببب یاد دراکولا افتادم هرکس میدونه چی میگم لایک کنه😂😂🤦🏻‍♀️

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
خببببببببب یاد دراکولا افتادم هرکس میدونه چی میگم لایک کنه😂😂🤦🏻‍♀️

😂😂👌

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
2706