2726

من دوروز پیش رفتم ازمایش پاپ اسمیر دکتر گفت یکم عفونت داری بهم یه پماد داد که داخلیه و کلوتریمازول و کلیندامایسین قاطیه بعد موقع استفاده از پماد دیدم که از بیرون بدنم سفید شده قبلا تو اینترنت خونده بودم بهش میگن برفک انگار نه سوزش دارم نه خارش نه ترشح فقط یکم درد داخلی دارم الان نمیدونم همون پماد بسه یااینکه برم یه پماد برا بیرونش هم بگیره اونابره؟شرمنده واقعا این سوال و پرسیدم ولی من بشدت استرسی ام و الان بدجور ترسیدم نمیدونم همش میگم شاید دکتر ندیده بیرونش اینجور شده یا دیده چرا پس پماد نداده

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین شاید همون پماده ریخته بیرون ، دفعه اول هست پماد واژینال میذاری؟ اگه مطمئن هستی پماد نیست برو دکتر دوباره

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
2728

پاپ اسمیر ربطی ب عفونت نداره منم تازه از دادم

اونم اگ اونروز بوده دکتر دیده نمیخاد بری اگ نبوده برو نشون بدع

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
ببین شاید همون پماده ریخته بیرون ، دفعه اول هست پماد واژینال میذاری؟ اگه مطمئن هستی پماد نیست برو دک ...

نه پماد و میخاستم بزنم دیدم اینجوره پماد نیس نه

از بیرون چطوری سفید شده بیشتر تو ضیح میدی

مثل برفک که دهن هم میزنه حتی تو اینترنت بزنی میاد

نه نگرانی نداره دوبار باژل بهداشتی بشوری یا شامپو بچه میرن پماد نمیخواد پماد وقتی برای بیرونش میده ک ...

تو تاپیکای قدیم خوندم گفتن تتراسایکلین بخر

بنظرت بخرم یانمیخاد؟

2706