2726
عنوان

شما چقدر به خودتون میرسید؟

390 بازدید | 22 پست

به پوستتون

به تیپتون

به حالتون

به گردشتون؟  

(لایک  نفرمایید)       گفتند که او عاشق گیسوی کمنداست/موهای من از عصر همان روز ،بلند است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۸۰ درصد

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2728

۹۰- درصد😂

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

تا جایی ک بتونم و حال و وقت داشته باشم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

پوستم فقط مرطوب کننده تیپمم پول ندارم گردشم ک باز ن پولی دارم ن کسی 🥰

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 

به پوستم و حالم و لباسم ب حد متعادل میرسم و دوست دارم همیشه تمیز و مرتب باشم زیادم اهل آرایش نیستم ولی همیشه صد آفتاب استفاده میکنم و قبل خواب به مژه هام و ابروهام روغن میزنم و به صورتم گلاب اسپری می‌کنم

2706