2733
2734

میدونم همه چی ظاهر نیست ولی همیشه میگن باید تناسب باشه

یه دختریو میشناختم چهرش یخورده از معمولی هم پایین تر بود دماغش واقعا خیلی بزرگ بود و تو صورتش به چشم می زد . چونش هم دراز بود

دلم میسوخت میگفتم این حتما دیر ازدواج کنه

ولی تو همین 19 سالگی ازدواج کرد

گفتم لابد با یه پسر معمولی ازدواج کرده

اما حالا از عکس شوهرش رونمایی کرده پسره شبیه بازیگر نقش امیر تو دلدادگان ( سامان صفاری ) هست البته قدش ازون بلندتره و چهارشونه هست اصلا فکر نمی کردم در این حد باشه  

حالا فهمیدم بعضی پسرا اصلا معیارشون قیافه نیست

البته دختره چادریه و میگفت چله اینا زیاد گرفته بود

کاربری متعلق به دو نفر می باشد و واگذار شده

به چی میگی خوششانسی؟

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی بدشانس بودم خیلی ....ولی یهو خدا یه شانس بزرگ بهم داد هنوزم تو شوکم تو اوج ناامیدی دستمو گرفت 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
2728

آدم موردای اینطوری رو میبینه سطح توقعش از ظاهر همسر آیندش بالا میره :(

من یدونه خواستگار خوشگل واسه نمونه هم نداشتم

میدونم همه چی ظاهر نیست ولی همیشه میگن باید تناسب باشه یه دختریو میشناختم چهرش یخورده از معمولی هم ...

بخاطر قیافه طرف میگی خوش شانس فک کنم سنت خیلی کم باشه باز میگفتی پولدار یچیزی 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
من خیلی بدشانس بودم خیلی ....ولی یهو خدا یه شانس بزرگ بهم داد هنوزم تو شوکم تو اوج ناامیدی دستمو گرف ...

چیییی؟ 😍

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.
2738
میدونم همه چی ظاهر نیست ولی همیشه میگن باید تناسب باشه یه دختریو میشناختم چهرش یخورده از معمولی هم ...

وای من عاشق سامان صفاریم . اصلا عشقه . خییلی نازه چهراش‌ .فقط دلم میخاد زل بزنم بهش نگاهش کنم ‌ .البته به چشم برادریا . 

بخاطر قیافه طرف میگی خوش شانس فک کنم سنت خیلی کم باشه باز میگفتی پولدار یچیزی 

پول رو که بعدا هم میشه به دست آورد

علاوه بر خوشگلی محجوب و سر به زیرم هست سیده

2706