2737
2734
عنوان

وا یعنی من مشکل دارم؟

78 بازدید | 16 پست

من از چیزای که خیلی خنده دار هست و سمی  خندم نمیگیره 😶 

دوستامم هی میگن بخند بابا و... ولی خب چیکار کنم نمیشه مثلاً اونا از خنده اشکشون در میادا ولی من نه

حالا سر یه چیزی که خیلی خنده دار نباشه من خندم میگیره 

ولی بعضی وقت ها واقعا همین جوری الکی مامانم داره صحبت میکنه یا خودم وسطش خندم میگیره  یا لبخند میزنم

•-•💗✨

دوقطبی هستی متاسفانه بیمار بعدی 🤦🏻‍♀️😂😂

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اینم حدس زده بودم قبلا😶

یاخدا

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738
چرا😄

ترسناکه خو

2706