2726
عنوان

خانمها کسی بچش رفلاکس داشته؟چطوری خوب شده پسرم سه ماهش تمامه

| مشاهده متن کامل بحث + 74 بازدید | 21 پست
ممنونوبچه شما وزن نگرفته بود که غذای کموی رو زود شروع کردید یا برای اینکه شیر باعث تشدید رفلاکس میشو ...

هم وزن نمیگرفت هم برای رفلاکسش دکترش میگفت وقتی غذای کمکی بخوره دیگه از اون حالت مایع که در بیاد و همش شیر نخوره باعث میشه بهتر بشه البته باید دریچه معدشون کامل بشه ولی خب غذای کمکی هم کمک میکنه

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.
هم وزن نمیگرفت هم برای رفلاکسش دکترش میگفت وقتی غذای کمکی بخوره دیگه از اون حالت مایع که در بیاد و ه ...

من قطره پدی لاکت میدم اون بد نیس تجربه ب داره بخاطر نفخش و اینکه مزاجشم عمل نمیکنه از ۱۵ روزگی

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون عزیز دلم دعا کنید چیزیش نباشه اصلا دس تنها و بدون تجربه با ی مادر بی تهایت ترسو خدارحم کنه

چیزیش نیست عزیزم سالمه سالم منم مثل تو بودم ترسو خیلی خودمو زجر دادم ولی خوب میشه همین کارایی که گفتم حتما انجام بده آها یه چیزی من روزا کلا توی بغلم خواب بود خواب واسش مهمه من بچم نمیتونست بخوابه واسه همین ۲ساعت مینشستم تا توی بغلم بخوابه

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.
من قطره پدی لاکت میدم اون بد نیس تجربه ب داره بخاطر نفخش و اینکه مزاجشم عمل نمیکنه از ۱۵ روزگی

اره منم یه مدت میدادم واسه مزاجشم خوبه ولی تاثیر چندانی واسه رفلاکس نداشت البته برای بچه من دکتر واسه بچم رانتیدین نوشت خیلی بهتر بود چون شیر خشک میخوره مزاجش برای اونه آب بدنش کم میشه اینجوری میشه با دکترش مشورت کن اگه اجازه داد یکم آب بهش بدی البته من خودم همزمان با غذای کمکی آب رو شروع کردم

2728
علایم هاشون چی بود جسارتا اخه مدفوعشم رنگ از سبز با عرض معذرت سبز پرنگ و کم رنگ ترکیبی شده دستشم به ...

خیلی بالا میاورد ، مدفوع هم رنگش عادی بود قهوه ای بود بعضی وقتا سبز میشد ولی یادم نیست بخاطر چی بود 

مدفوع سبز یا بخاطر تغذیه خودتونه ، یا حساسیت به پروتیین گاوی اگه بعد دو سه روز هنوز هم رنگش سبز بود پس حساسیت داره و حتما دکتر ببر میگه چیکار کنی 

برای نفسش هم دور از جونش ان شالله که چیزی نیست بهتر میشه ، احتمالا بخاطر رفلاکسه که اینجور میشه اسید که میاد دهنش ، نای سوزش داره 

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
وای خدا ممکنه طول بکشه؟پس چرا میگن ۴ ماهش بشه خوب میشه دخترمنم از ۲۰ روزگی شروع شده الان ۳ماهشه همه ...

عزیزم رفلاکس پسر من ناشی از آلرژی غذاییه.و چون آلرژی غذایی همچنان همراهشه پس رفلاکس روهم داره