2726

دو هفته هس بیقراری داره اصلا خواب نداره بالا میاره ولی ن همیشه اغلب پنیری بعضی وقتا هم شیر البته نه بلافاصله یکم بعداز شیر خوردنش هس . موقعه خواب ۴ شبی هست مدام گریه میکنه و بیتابی تا پستونک رو میذارم دهنش یکم اروم میشه ولی خیلی نق میزنه . کمرش رو همش به سمت بالا میکشه و زمین مدام نق میزنه و گریه توروخدا تجربه ی دارید؟یعنی قبلا رفلاکس نداشته الان داره؟یا اینکه الان شدت گرفته؟لطفا از تجربیاتتون بگید شنبه میبرم دکتز

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چیز خاصی خوردی؟

احتمالا همون رفلاکسه ..بیشتر شده و اشکار.

من جفت بچه هام رفلاکس داشتن از ۴ماهگی به دستور پزشک غذای کمکی شروغ کردیم..خداروشکر بهتر شدن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

شش ماهگی تموم میشه ، واسه پسر من دکتر شربت رانیتدین داده بود 

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made

الان هفت ماهشه تازه تازه داره بهتر میشه یعنی در حد دو سه روز یه بار برمیگردونه قبلا روزی صد دفعه بالا میاورد هر روز باید دو دفعه ماشین میزدم روی فرش همه اش پر لک سفید بود رو مبلها پتو کشیده بودم یعنی یه وعضیییی

علائم رفلاکسو داره دختر من از ۲۰ روزگی رفلاکسش شروع شد الان سه ماهشه همچنان درگیرم فقط دیگه شبا گریه نمیکنه بعضی بچه ها رفلاکس پنهان دارن شاید بچتون رفلاکس پنهان داشته این سه ماهو

پسر من از ۲۰ روزگی تا الان که دو سال و نیمشه درگیر رفلاکسه

وای خدا ممکنه طول بکشه؟پس چرا میگن ۴ ماهش بشه خوب میشه دخترمنم از ۲۰ روزگی شروع شده الان ۳ماهشه همه امیدم به اینه ۴ماهش بشه خوب بشه

عزیزم من بچم داشت پدرم دراومد تا خوب شد تا ۹ماهگی هم داشت بردمش دکتر شربت داد به منم گفت مراعات غذایی داشته باش اینجوری بگم که خودم هیچی نخوردم دوماه ولی بهتر نشد بردمش یه دکتر دیگه گفت وقتی نخوردی بهتر شد گفتم نه گفت پس همه چی بخور باز شربت مخصوص داد منم غذای کمکی رو۵ماه ۵روزش بود شروع کردم بهتر شد از دوماهگی بچم رفلاکسش خودشو نشون داد روزا که اصلا نمیخوابید همین که میذاشتمش توی گهواره اش با جیغ بیدار میشد ولی سعی کن همیشه رو دستش بخوابونیش که شیر آورد بالا از گوشه لبش بریزه و توی حلقش گیر نکنه خدایی نکرده حتما بعداز شیر ۲۰دقیقه روی دوشت نگهش دار و آروقش رو بگیر سرش از بدنش موقع خواب بالاتر باشه

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.
چیز خاصی خوردی؟ احتمالا همون رفلاکسه ..بیشتر شده و اشکار. من جفت بچه هام رفلاکس داشتن از ۴ماهگی به ...

شیر خشک میخوره 

رفلاکس پنهان خیلی بدتراز رفلاکسیه که خودشو نشون میده من فکر میکردم بچم خوب شده ولی طفلی همش قوس میداد به بدنش بدخواب بود موقع شیر با جیغ یهو ول میکرد و گریه بعد یه مدت یبار که روی دوشم بود یهو متوجه شدم شیر اومد تو دهنش و برگشت توی معده اش باز بردمش دکتر از اون به بعد دکتر دارو داد چون دیگه متوجه مشکلش شده بودیم خیلی سخته خیلی توجه کن ولی خوب میشه من انقد گریه کردم بچم نمیتونست شیر بخوره خیلی روزای بدی بود ولی باید صبر داشته باشی ان اشاءالله غذای کمکی هم شروع کنی خیلی بهتر میشه

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.
شش ماهگی تموم میشه ، واسه پسر من دکتر شربت رانیتدین داده بود 

علایم هاشون چی بود جسارتا اخه مدفوعشم رنگ از سبز با عرض معذرت سبز پرنگ و کم رنگ ترکیبی شده دستشم به صورتش میکشه پسرم شباهم بلند بلند نفس میکشه انگار کسی که نفس کم میاره دور از جون 

عزیزم من بچم داشت پدرم دراومد تا خوب شد تا ۹ماهگی هم داشت بردمش دکتر شربت داد به منم گفت مراعات غذای ...

ممنونوبچه شما وزن نگرفته بود که غذای کموی رو زود شروع کردید یا برای اینکه شیر باعث تشدید رفلاکس میشود ؟

رفلاکس پنهان خیلی بدتراز رفلاکسیه که خودشو نشون میده من فکر میکردم بچم خوب شده ولی طفلی همش قوس میدا ...

ممنون عزیز دلم دعا کنید چیزیش نباشه اصلا دس تنها و بدون تجربه با ی مادر بی تهایت ترسو خدارحم کنه

2706