2726
عنوان

عفونت زنانه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5798 بازدید | 95 پست
ضرر نداره ، از کجا بفهمیم اصله؟؟الان تو نت زدم یه عالمه شیاف لیابل آورد،  کدوم اصله؟؟

این شیافو دوست من بهم معرفی کرد خودش و اطرافیانش استفاده کرده بودن رلضی بودن ب من معرفی کرد منو اطرافیانمم استفاده کردیم راضی بودیم هیچ مشکلی برام پیش نیومد

کاربر جدید نیستم 😋کاربریم تعلیق  شده دوباره اومدم😍
من هشت ماه عفونت دارم و خوب نميشم دقيقًا ده تا دكتر رفتم همه هم متخصص و فوق تخصص سه تا شهر مختل ...

فلونازل ۱۵۰هراز۳روزبخورباپامادداخلی لکورس.منم هرماه میرفتم دکترخوب نمیشدم.این دوتا راه باهم استفاده کردم خوب شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فلونازل ۱۵۰هراز۳روزبخورباپامادداخلی لکورس.منم هرماه میرفتم دکترخوب نمیشدم.این دوتا راه باهم استفاده ...

من منتظر جواب ازمايشم هستم

چكاب كامل كردم ميخوام ببينم شايد ي جاي بدنم ميلنگه ك اينطور عفونت دارم اگه ديدم واقعا مشكلي نيست اينم امتخان ميكنم 

2728
من ن تبلیغ داشتم ن شو اونایی که قضاوت کردن گناه شستن  فقط هدفم کمک بود اگر استفاده کردین مطمئن ...

عزیزم من مشکل تنگی و خشکی واژن دارم شیاف گیاهی ماریا دو بار استفاده کردم برای عفونتم و ا ژ ن م تنگتر شد و کلی دردسر و درد 

الان این شیافی که گفتین باعث تنگی و خشکی که نمیشه؟🥺

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

چند شب پیشا هم یه کاربری واسه یه کاری دیگه سیاهدونه و عسل خورده بود و گفت یه دلدرد شدیدی شدم و همینطور ترشح سبز داره ازم خارج میشه و شنبه اش میخواست بره دکتر 

حتما سیاهدونه هم عفونت رو برطرف میکنه

عزیزم من مشکل تنگی و خشکی واژن دارم شیاف گیاهی ماریا دو بار استفاده کردم برای عفونتم و ا ژ ن م تنگتر ...

شیاف ماریانا ۹۰ درصد برای تنگیه ۱۰ درصد درمان ولی این بیشتر برای درمانه 

چرا روی تنگی واژن هم تاثیر داره ولی ن ب اندازه ی ماریانا شما اگر استفاده کردی تا چند بار بعدش برای رابطه از روغن زیتون استفاده کنید ولی تاثیرش روس تنگی واژن چند روز بیشتر نیست برای من که اینطور بود

من شوهرم فرستادم دکترمجارااداری،گفتم حتما شماعفونت داری که منم عفونت میکنم.دکتربهش گفته عفونت نداری.گفته خانما وقتی ادارمیکنن قطره ی ازادارشون میره داخل بدنشون عفونت میکنن.ازموقعی که دکتراینجورگفته همزمان باشروع ادارآب لوله میگیرم روبدنم.

دکتر زنان مامانم میگفت همیشه کنار دستشوییتون محلول اب جوشیده و جوش شیرین داشته باشین و هفته ای چند ب ...

دکتر نگفت رحم هم باکتری مفید داره هم مضر و جوش شیرین باکتری مفیدارو هم میشوره میبره و کلا رحمو بهم میریزه

شیاف ماریانا ۹۰ درصد برای تنگیه ۱۰ درصد درمان ولی این بیشتر برای درمانه  چرا روی تنگی واژن هم ...

برای من بدبخت دائمی شده 

رابطه برام خیلی دردآور شده،چون من سزارین شدم مشکلی نداستم جز عفونت..عفونتم که درمان نشد هیچ به شدت ت ن گ و خشک شدم😔 هیچجوری هم اثرش از بین نمیره😭

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
2706