2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه تو اقدام بارداری نیستی اسپیرونولاکتون خوب جواب میده رو ریزش مو و جوش

همینطور قرصایی مثل دیدروجسترون،و....

ورعایت رژیم غذایی

من تواقدامم هیچ کاری نمیتونم بکنم

هم موهام میریزه هم جوش دارم😢

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2731
اگه تو اقدام بارداری نیستی اسپیرونولاکتون خوب جواب میده رو ریزش مو و جوش همینطور قرصایی مثل دیدر ...

نه من مجردم 

باید دکتر اینو برام بنویسه؟

درمان میکنه یا فقط اینارو علاومو از بین میبره

نه من مجردم  باید دکتر اینو برام بنویسه؟ درمان میکنه یا فقط اینارو علاومو از بین میبره

ببین پلی کیستیک یکم عجیبه

بعضیا میگن کلا درمان نمیشه و فقط علایمش کنترل میشه

بعضا هم دیده شده که یه فردی تحت درمان قرار گرفته و برای مدتی هیچ کیستی تو تخمدان هاش دیده نشده و پاکسازی شده

پس اینکه بیماری کاملا قابل درمان هست یا فقط کنترل میشه جای بحثه

چیزی که مهمه اینه که ما رعایت ها مونو بکنیم و داروهای تجویزی رو مصرف کنیم تا عوارض بیماری زیاد نشه

این قرص و داروها بله با تجویز پزشک باید باشه و اگه مراجعه کردین به دکتر بگین

البته تجویز دارو هم اینطوری نیس که دکتر بگه دائم باید قرص بخوری نه،معمولا مصرف داروهاش دوره ای هستن مثلا من ۶ماه دارو میخوردم تا یه سال رو نظم بودم...

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،