2726
عنوان

چندساعته از نامزدم خبری نیس😭

234 بازدید | 17 پست

ساعت شش عصر بود گفتم بخواب  چون از صبح زود۵عصر اومده بود خونه 

ساعت ۶عصر گفتم بخواب گفت باش رفت تاالان خبری ازش نیس من میدونم خیلی کم خوابه زیاد نمیخوابه 

ولی ساعت ۹شب پیام دادم گفنم خوابی ج نداد

شد۱۰زنگ زدم ج نداد ۱۱با سیم کارت دیگه پیام دادم ج ندادم الانم خبری نیس. نگران شدم یعنی اینقدر خوابیده امکان نداره

تیکر بارداری نیس تیکر روز عروسیمه ...🤍✨.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

استارتر ببخشید ولی میشه بهم رای بدی براتو چند ثانیه طول میکشه ولی منو خوشحال میکنیی😢

وقتش محدوده دعات میکنم انشاله خدا هر چی میخوای بهت بده

https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch.html?launch_id=489311

هر کی رای داد لایک کنه دعاش کنم براش صلوات بفرستم🥺😢

ب خونشون بزنگ برادش خواهرش مادرش کسو کاری ک پیششن

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...
به خانوادش زنگ بزن

دوس پسرش رو میگه نامزدم 

عکس پروفایل عکس فندق مامانش                                  دوست  دارم امید زندگی  مادر                                               کاربری قبلیم نمی دونم چرا تعلیق شد !

الان ک دیروقته بخای ب خانوادشم زنگ بزنی

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
مادرش پیره خیلی مریضه شماره اش ندارم  خواهرش نصف شبه زشت نیس زنگ بزنم

پیام بده

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...
2706