2726
عنوان

بیمعرفت ترین ادم دنیا...خواهرم

457 بازدید | 28 پست

شوهرم کارش اومده مرکز استانمون اما بنا به مشکلاتی نتونستیم خونه رو هم ببریم همسرم خیلی از اینکه از خونه و شهرمون دوره اذیت میشه و احساس غربت میکنه اونجا خونه خواهرم که میشه خونه دایی همسرم هم اونجاست اما خواهرم اصلاااااااا حتی یه زنگم نمیزنه شوهرمو تعارف کنه بیاد خونه شوهرم خودش خوابگاه و اینچیزا داره انتظار من اینکه حداقل در خد یه چایی خوردن تعارفش کنه بیاد....جالب اینجاست تا اونا میومدن سمت ما شوهرم و من از قبل کلی تدارک میدیدم براشون و نمیزاشتیم از پیش ما جم بخورن اما اونا اصلااا معرفت ندارن....

نه ناراحتی بینمون و نه هیچی که بخواین بگین بخاطر اینع که اینطور رفتار میکننن...

پیش شوهرم خیلی خجالت کشیدم الان ۳ ماهه اونجاست اما نه خواهرم که کلی باهاش راحت بودیم هردومون  دریغ از یه زنگ و یه تعارف الکی...

شوهرم میگه الانکه احتیاج داشتم نبودن دیگه هرگز پامو تو خونشون نمیزارم قهر نیستم اما خونشونم نمیام....

بنظرتون حق داره ناراحت بشه؟

اینم بگم شوهرم خیلی ادم با ملاحظه ای وقتی میره خونه کسی اگه از گشنگی مرده هم باشه بیشتر از یه لیوان چایی اونجا چیزی نمیخوره .... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی کار ابجیت زشته از نظر من دیگ محل‌ش نزار و ب ی نفر بگو تا خبر ب گوشش برسه ک ناراحت شدی واقعااااا کارش خیلی زشته من الان دارم حرص میخورم بیچاره شوهرت 

کاربری واگذار شده باتشکر 😜لطفا دیگ فضولی نکنین 😊

حق با همسرته

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

بنظرم توقعت بیجاست چون یروز دو روز نیست که‌‌‌‌....

همسرت بنا به شرایط کاری رفته اونجا پس نمیشه از کسی متوقع بود

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706