2410
2553
عنوان

کسی اینجا هست آمپول اچ سی جی زده عوارضش

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 24 پست
یعنی قبل لقاح بی بی چکم مثبت شده آخه لکه امروز دیدم اما بی بی چکم دوسه روز پیش مثبت شد زیر ١دیقه

برو دکتر حتما که بهت شیاف بده قطع بشه

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی قبل لقاح بی بی چکم مثبت شده آخه لکه امروز دیدم اما بی بی چکم دوسه روز پیش مثبت شد زیر ١دیقه

عزیزم صبح برو ازمایشگاه ی ازمایش بده و اگه مثبت بود ک انشاالله هست جوابشو ببر پیش دکتر تا شیاف بهت بده ....اگه نبود هم جوابشو ببر داروخونه ی امپول بگیر بزن تا پریودشی

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
عزیزم صبح برو ازمایشگاه ی ازمایش بده و اگه مثبت بود ک انشاالله هست جوابشو ببر پیش دکتر تا شیاف بهت ب ...

باشه ولی واقعا اگر نباشم خیلی پریشون میشم آخه موعودم گذشته بی بی چکمم مثبت شده

2456
باشه ولی واقعا اگر نباشم خیلی پریشون میشم آخه موعودم گذشته بی بی چکمم مثبت شده

هرچی صلاحت باشه همون میشه توکل کن ب خدا ....انشاالله مثبته 

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
مطمعنی عزیزم آخه چندجا خواندم که میگفتن آمپولو زدن هورمونهای بدنشون بهم خورده پریود نشدن دیر شدن

من اینجوری شنیدم

من امپول زدم ۱۵ روز بعدش پریود شدم

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2714
١۵ روز بعد زدم منفی شد ٢٠ روز بعد زدم مثبت شد

من بارداری اولم یادم نیس دقیقا چند روز بعد از آمپول بود ز ولی دقیقا چهار روز مونده به موعد پری بی بی چکم شد لک هم همونروزداشتم باردار بودم الان پسرم سه سالشه

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟