2733
2734

سلام دوستان چند فقط پیش دکتر پوستم برام قرص اسپیرونولاکتون ۱۰۰ نوشتم منم مصرف کردم نصف اشو 

دوسه روزه فهمیدم باردارم دکترم گفت خیلی بده امکان بچه دوجنسه باشع داره راهنمایی کنین کسی خورده تجربه داشته بچه اولمه ۲ماه هم تمام نشده😭😭😭دارم میسوزم

دکترت هرکی بوده نرو دیکه خیلی بی سواده ماه اول چون لختخ خون هس اشکالی نداره ولی فعلا نخور هیچی تحت نظر دکتر باش انشالله جیزی نیس بد به دلت را نده گلم

بیخودو بی جهت                                                                                                             صلوات😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😭😭😭داره دلم آیش میگیره بهش فکرمیکنم 

اونجوری باقرصم چیزی نشه بااون استرس قلب بچت ناقص میشه استرس سمه برات 

بیخودو بی جهت                                                                                                             صلوات😜
2738

سلام منم هفته پنج بارداریم نمیدونستم برا برداشتن یه خال دو سی سی لیدوکایین زیر پوستم تزریق کرد حالا نگرانم نکنه خدایی نکرده ناهنجاری بده کسی تجربه منو داره راهنماییم کنه؟

ببین سرچ زدم امیدوارم که مشکلی برا جنینت پیش نیومده باشه نگرانیتو درک میکنم چپن منم همین نگرانی رو دارم. سرچ کن اسپیرینولاکتون در رده دارویی سی هست نوشته

در این گروه از داروها، مطالعات بر روی حیوانات باردار نشانگر این بود که دارو روی جنین اثرات جانبی دارد، اما مطالعات کافی روی انسان‌ها در انجام است. در صورتی که منافع استفاده از دارو برای زنان باردار از مضرات دارو بیشتر باشد، ممکن است دارو تجویز شود.