2726

نامزدیم،عقد نه اماصیغه ایم

بخاطرکارش به خونشون دوره و سرویسش نزدیک خونه مامیاد بابام ایناقبول کردن بیادخونه ماقراربودشبابمونه فقط ولی خب دیگه کلااینجاست 

جدامیخوابیم کلا اون توهال من تواتاقم

الان نزدیک یکماهونیم میشه

امروز مامانم میگه بابات عصبانیه همش میگه مفت میخوره جفت میندازه🙂دلم انقدشکست  اخه خیلی دوسش دارم بعد۸سال باسختی بهم رسیدیم

برنج اورد ازخونشون اینجاهرروز ازسرکارمیاد وسیله میخره واس خونمون مادرش میوه هرچی برم خونشون میده بیارم بعداینجوری شنیدم قلبم گرفت😔دعاکنید واسم نمیدونمم چجوری بگم بهش فقط۳۰تومن دارم اونم نصف دست بابامه که پول نداشت واس مریضیش من دادم بهشون

پدرشوهرم خونشونوعوض داره میکنه قراره ی پولی بده میخواستم ماشین بخرم امشب دنیاسرم خراب شد بااین حرفاییکه مامانم بهم زد گفتم ی سوییت اجاره کنیم زندگی کنیم عروسیم به جهنم 😔بزار ب دلم بمونه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا عقد نمیکنید ؟ حالا عقد کنید یه جشن کوچیکم شد بگیرین 

مامانم میگه عقد کنین نمیشه ک انتظارداره پیش زنش بخوابه همش ...بی پولی دارم خفه میشم منتظر وام ازدواج بمونم خیلی میشه

خیلی عجیبه اولین باره میبینم پسرس تو نامزدی اومده خونه عروس لنگر انداخته خیلی زشته 

بابات خیلی صبوری کرده هیچی نگفته به خاطر پول و خرجی ک نمیگه کلا میگه درست نیست اصلا چه رویی داره نامزدت ناموصا

خیلی عجیبه اولین باره میبینم پسرس تو نامزدی اومده خونه عروس لنگر انداخته خیلی زشته  بابات خیلی ...

از شب خواستگاری تمام خرجارو من کردم حتی لباس خانوادمم من خریدم باپول خودم حلقه خریدم یکبارپدرم نگفت داری نداری الانم فقط میگه عقد کنید هعی کی عقد میکنید پول نمیگه دارین ندارین

2706