2737
2734

لطفا اگه تپل شدین بگین چجوری من ۶ماهه زایمان کردم روزبروز لاغرترمیشم . قبلا هم لاغربودم ولی مناسب بود الان خیلی چوب کبریت شدم ۵۶ کیلوشدم

سعی میکنم توتاپیک هایی که خیلی خلوته شرکت کنم شاید تونستم کمکی بکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم 57کبلو ام شیر میدم....به شدت لاغر شدم ولی صورتم حیلی شدیدتر لاغر شده

مربی دنس♥️آذری ترکی..استامبولی ترکیه.  اسپانیایی..عربی ..فارسی...شافل و بیکلام با هر ریتمی.    عاشق رقص و اشپزی و اسب سواری وشنا و ارایشگری و عکاسی نقاشی و طراحی ام...
دقیقا مثل منی 

🥺خواهرشوهرام هی تیکه میندازن صورتت زیاد لاغر شده منم غصه میخورم هرکار میکنم صورتم یکم حداقل تپل شه والا بدن به جهنم حداقل صورتم چاق شه ولی نمشه

مربی دنس♥️آذری ترکی..استامبولی ترکیه.  اسپانیایی..عربی ..فارسی...شافل و بیکلام با هر ریتمی.    عاشق رقص و اشپزی و اسب سواری وشنا و ارایشگری و عکاسی نقاشی و طراحی ام...
2738
🥺خواهرشوهرام هی تیکه میندازن صورتت زیاد لاغر شده منم غصه میخورم هرکار میکنم صورتم یکم حداقل تپل شه ...

نه برا من تواون حد نیس ولی شنیدم اب سیب زمینی صورت رو تپل میکنه 

من چاقتر شدم اینقدری که دیگه نمیتونستم رو زانوهام بدون کمک دست بایستم به شدت کمردرد و زانو درد گرفتم حالا چرا؟چون آب قلم گاو و گوساله میریختم تو غذاهام هر روز و مدام کنجد و شاهدونه میخوردم و هر روز گوشت قرمز کباب میکردم میخوردم تا شیرم چرب بشه و خلاصه خیلی چاقتر شدم 

روز ها یی که آرزو خانم بهترین همکلاس مریم بود مشق های کلاس اول ما قصه های امین و اکرم بود روز هایی که هم کلاسی ها شعر و لبخند بخش میکردند بوی خوب کتاب می آمد آب و آیینه بخش میکردند سفره ی پاره ی کتابم را واژه ی نان تازه پر میکرد جیب پیراهن سفیدم را دست های مغازه پر می‌کرد باز مادربزرگ ثانیه ها ساعت هفت و نیم می‌خوابید  شنبه ها صبح دیرمان میشد خانم آفتاب می‌تابید  کاش از کیف کهنه ی دیروز بوی خوب کتاب می آمد کاش زنگ علوم برمی‌گشت کاش زنگ حساب می آمد.....برای من دعا کنید به حق روزهای خوب زندگیتون 
نه برا من تواون حد نیس ولی شنیدم اب سیب زمینی صورت رو تپل میکنه 

چجوری ینی سیب زمینی رو رنده کنیم آبش رو بکشیم؟؟؟بعدش چیکار کنیم

چجوری ینی سیب زمینی رو رنده کنیم آبش رو بکشیم؟؟؟بعدش چیکار کنیم

اره دیگه رنده کتی بعد توکیسه بریز فشار بده ابش بیاد بیرون اونو بخور.من که نتونستم شاید تو بتونی 

[QUOTE=213162833]اره دیگه رنده کتی بعد توکیسه بریز فشار بده ابش بیاد بیرون اونو بخور.من که نتونستم شاید تو بتونی  ...[/QUOTE 

امتحان کردی؟رورچزی چقدر بخورم

[QUOTE=213162833]اره دیگه رنده کتی بعد توکیسه بریز فشار بده ابش بیاد بیرون اونو بخور.من که نتونستم ش ...

یه بار خوردم دیگه نتونستم بخورم . بازتو اینترمت یه چرخی بزن ببین چیا مفیده من ژله و آب سیب زمینی شنیدم . روزی فک کنم نصف لیوان یه لیوان . راستی اگه رنده کردی خوردی سیب زمینی رنده شده رو دور نریز حیفه کوکوکن یا ته دیگ بزار

منم بعد زایمان و 6 ماه اول که شیر خودمو میدادم خیلی لاغر شده بودم...

ولی از وقتی شیر خودمو قطع کردم بنا به دلایلی و 

یه مقدار از نظر روحی به خودم رسیدم و همینجور لابلای کار طاقت فرسای بچه داری, از نظر تغذیه هم به خودم رسیدم... الان واقعا خیلی بهتر شدم

صورتمم چاق شده

که البته یه ترکیب جادویی رو صبح ها میخورم

ترکیب شیر+ پودر سماق

معجزه میکنه واسه صورت

الان گونه هام پر شده خیلی اکیم

2706