2726

😂🤣🤣🤣🤣

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️

منننن

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من با قر وارد شدم دیگه دیر گفتی

يه اشتباه زرد يه انتخاب سخت پاییز روی میز صبحانه روی تخت بوسیدن تو با تلخیدن عسل دلتگ تو شدن در واپسین بغل تو سایه‌ی تنت تو شرم پیرهنت بی فکرِ معجزه تسليم رفتنت...  تو سردی لبات با گریه با غمت تا عاشقت شدم از دست دادمت .... ای چشم های سرخ ای صورت کبود این دوست داشتن از دوستیم نبود با فصل زردی از گلهای دامنت یک شهر قبل من.. از یاد بردنت..

فرستادم استخاره ازدواجی دارم  ❤

يه اشتباه زرد يه انتخاب سخت پاییز روی میز صبحانه روی تخت بوسیدن تو با تلخیدن عسل دلتگ تو شدن در واپسین بغل تو سایه‌ی تنت تو شرم پیرهنت بی فکرِ معجزه تسليم رفتنت...  تو سردی لبات با گریه با غمت تا عاشقت شدم از دست دادمت .... ای چشم های سرخ ای صورت کبود این دوست داشتن از دوستیم نبود با فصل زردی از گلهای دامنت یک شهر قبل من.. از یاد بردنت..
آقاناموسنگ چندمین بارته همیشه هستی تواستخاره های من نیت کن صلوات ۱۴تابفرست

قهرم باهات اصلا نمیخوام

من اولین بارمه ناموسن🚶‍♀️💔

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2706