2737
2734
عنوان

سوتی

303 بازدید | 30 پست

بچا بیاین از سوتیای بگین که نابودتون کرده 😂

از اونایی که هنوز بعد چند سال وقتی یاد آدم میوفته انگار آبجوش ریختن روش هممون یکی دوتا از اینا داریم بیاین بگین بخندیم با هم 😂

من خودم محل کارم قبلیم یه بار همراه وسایلم تلفن بیسیم دفترم گذاشتم تو کیفم آوردم خونه 😂حالا رودر وایسیم داشتم😑وای از ترس اینکه توی دوربین چک کنن بفهمن من بر داشتم زنگ زدم به مدیر دفتر از خنده نتونست حرف بزنه بدبخت 😂فردا صبح که رفتم تا رسیدم همه زدن زیر خنده تا آخرین روز کاریم توی اون دفتر سوژه همه بودم  😐😥😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😂😂😆

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2728

روی صندلی ام نشسته بودم صاحب کارم با چن تا همکار اومدن

گفتن که خانم فلانی لطفا تاندوم رو توضیح بدین

منم که اکثر کلمات رو بد میشنم گفتم چی ک.اندوم؟؟؟!

خلاصه اون کارم پرید رو هوا

2738

سلام دخترم😂❤

واای ی بازی تو برنامه بازار پیدا کرده بودم ی اسم خیلی زشتی داشت به عربی بود نوشته بود ( ک...م )

ی شات گرفتم گذاشتم استوری بچه ها بخندن ( فقط چندتا از دوستامو گذاشتم بقیه رو هاید کردم)

چشای کورم بابامو ندیدددددد وااای با خنده یهو رفتم ببینم کیا دیدنش چشمم خورد به اسم بابام

واای برگام ریخت بابام انقد عصبانی شد تا دو روز روم نمیشد برم بیرون از اتاقم 

عقد بودیم رفتیم خونه شوهرم کسی خونشون نبود و ماهم شیطنت کردیم موقع تموم شدن مامانش اومد.ماهم دستمالا رو گذاشتیم پلاستیک ایقد تند رسید تو اتاق که انداختیم پشت در اتاق.و دیگه یادمون رفت بزاریم سطل زباله.چند روز بعد که رفتم خونشون مامانش غیر مستقیم سطل زبالهای خونه رو نشونم میداد😂😂😂😂

2706