2733
2734
عنوان

فردا قراره بچموسقط کنم😔😔وارد۶ماه شده بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 217275 بازدید | 1968 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم برام دعاکن 

دلتو اروم کن وقتی خدا صلاح دونسته شک ب دلت راه نده 

خداروشکر هنو جنینه متوجه شدی 

خدا صالحو سالمشو میده بهت ب بزرگیش شک نکن

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2728
دلتو اروم کن وقتی خدا صلاح دونسته شک ب دلت راه نده  خداروشکر هنو جنینه متوجه شدی  خدا صا ...

مرسی عزیزم

خداروشکر یه بچه ۵ساله دارم خدا اونو برام حفظ کنه 

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
غلط کردن بدبختا همش چرته  سر بچه منم هزارتا بدبختی بهش گفتن ولی خدا رو شکر بچم سالم بود همش چر ...

خانم شما چقدر راحت نسخه میپیچی و حکم صادر میکنی شاید برای شما اشتباه شده برای این خانم درسته به همین راحتی بیخیال بشینه و نگهداره بعد بچه اش بااون شرایط بدنبا اومد چی؟؟؟اون وقت امثال شما کسایی که خیلی راحت قضاوت میکنن و میگن چرا بدنیا آوردیش

سعی میکنم توتاپیک هایی که خیلی خلوته شرکت کنم شاید تونستم کمکی بکنم 
چرا خواهری اتیش گرفتم از دست بعضیا

باشه بزار باز باشه اونا روانین کاریش نمیشه کرد ❤️

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه
2738
مشخص نبود اخه

ای بابا دکترا هم معلوم نیست چه میکنن این سونو ها واسه تشخیص سلامتیه جنینه ، عزیز دلم میدونم واقعا خیلی سخته من تو ماه اول سقط داشتم میفهمم حالتو ولی تو باید قوی باشی خدا با دلت آرامش بده 🙏🙏🙏 

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
همون که بدنیا بیاد و بعد خودش طبیعی از دنیا بره بهتره تا مدل دیگه

شما انسانی ..؟! بویی از عاطفه بردی ..؟!

اره؟!

اره؟!

قلب ادمایی مثل تو از سنگه! سنگ! بچه با نقص دنیا بیاد ، زجرکش بشه که طبق نظریه مضخرف تو و امثال تو خدا راضی باشه؟!

خدایی که من میشناسم از مادر مهربان تره!

خدایی که من میشناسم بنده اشو آگاه میکنه که بنده اش عذاب نکشه!

تو و امثال تو کی باشید که اسم خداوند رو خراب کنید تو دید مردم؟!

خجالت بکشید

یکم شرم کنید از خدا

یادت نره در عرض یک ثانیه میتونه عزیزتریناتو از دستت بگیره که تا اخرعمرت با جای خالیشون اتیش بگیری! و انقدر حرف از وفات بچه ای که ۹ ماه داخل شکم مادرش بوده و شیرش رو خواهَد خورد و ناز کرد و خندید و ..حرف نزنی!

انسانم آرزوست!

ادم از فرداش خبر نداره مراقب مضخرفاتی که میدیم بیرون از دهنمون باشیم!

منتظر ..🤍🍃

برا منم همین مشکل بود اما خدا نگذره از دکتر سونوگرافی که حتی با سونو سه بعدی تو 20 هفته نتونست مشکل مغزی دخترمو تشخیص بده تا اینکه تو هفته 28 فهمیدیم و نشد سقط کنیم و حالا ما موندیم با سالهایی که با غصه و حسرت تا اینجا سپری شده...

استارتر عزیر حالت رو درک میکنم اما باور کن بعد چند ماه حالت بهتر میشه اما اگه اون بچه دنیا بیاد با هر بار دیدنش عذاب وجدان میگیری که چرا بدنیا اوردیش تا اینهمه عذاب بکشه

لطفا برا شفای دخترم(نازنین زهرا)یه صلوات بفرستین🙏اگه فرستادین لایک کنین تا منم برا شما صلوات بفرستم 
درست هم باشه قبول ولی بچه بعد از بدنیا اومدن خودش طبیعی وفات کنه چه اصراریه که سقط بشه

اصلا حالیت نیست چی داری بلغور میکنی

برای بقیه نسخه میپیچی و دستور میدی و دکتری میکنی

قبل حرف زدنت یاد بگیر اول حرفاتو مزه کنی بعد به زبون بیاری

اگر بچه شو اورد و مشکل داشت تو میری کمکش و هزینه های روانی و مالی شو پرداخت میکنی؟

تو مادرم هستی مثلا خیر سرت و میگی به طور طبیعی بچه ش وفات کنه جلو چشاش؟

الهی خدا دامن آبجیت رو با نینی سالم سبز کنه عزیزم🤍🌱  متاسفم ..

ممنون عزیزدلم.

خداروشکر خواهرم یه پسر داره.

ولی دیگه ترسیدن اقدام کنن.نگرانن که دوباره تکرار شه.

متاسفانه خواهرم بعد از اون از نظر جسمی ضعیف شده.چون دو سه روز بچه مرده بود بعد اجازه سزارین دادن،اون هم با دعوا و تهدید همسرش.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2706