2737
2734
عنوان

مرکز تخصصی لیزر پوست و مو غرب تهران (مرزداران) دکتر مرتضی رضیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 58132 بازدید | 268 پست
سلام آقای دکتر من 29 ساله ام و پوستم سبزه است و از نظر شادابی مشکل داره اول صبح خوبه ولی دو ساعت بعد خیلی پژمرده و چرب می شه این وضعیت خیلی منو اذیت و ناراحت می کنه. کرم مرطوب کننده ضد افتاب و کرم شب استفاده می کنم ولی این حالت تقریبا همیشه در وسط روز هست. آیا راهی براش هست؟ ممنون می شم که راهنماییم کنید.
مشهدی ها. مبلمان با قیمت های ویژه. جاده شاندیز- بین ویرانی 4 و 6- نمایشگاه مبل نگین شرق.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سلام پوست شما به علت خستگی طول روز و خصوصا استرس های محیطی ( مهمتر از همه افتاب و اشعه های مضر ) دچار این مشکل میشود ، شما حتی در منزل ( صبح و ظهر ) هم از ضد افتاب استفاده کنید ، ابتدا صورت را با صابون ( مثل پان اریکه سالی بار بشویید ، کف صابون ٤٠ ثانیه بماند سپس با اب بشویید ) بشویید سپس ضد افتاب به مقدار زیاد ( یک بند انگشت ) تمام صورت بمالید ( خصوصا ضد افتاب بیوتاچ spf ٤٠ باشد خیلی بهتر است ) سه ماه این روش را اجرا کنید اگر بهبودی قابل ملاحظه ای ایجاد نشد باید لیزر کنید www.dr-razi.ir
سلام خدمت دکتر محترم أیا درمان قطعی برای ترک های پس از زایمان وجود دارد؟ من ازین موضوع خیلی رنج میبرم لیزر فراکشنال هم چهارجلسه انجام دادم بهتر شد ولی من راضی نیستم ومیخوام به هر قیمتی شده این ترک هارو ازبین ببرم لطفآ راهنماییم کنید ممنون
مدیسا،آریسا،پا نیسا.....3 پرنسس من.......
2731
آقای دکتر ممنونم از پاسختون من از صابون پن گل سیتو استفاده می کنم همین طور که فرمودید اما ضد آفتاب داخل منزل نمی زدم که از این به بعد استفاده می کنم با توجه به تجربه خودم فکر می کنم خیلی در رفع پژمرگی پوستم کمکی نکنه ممکنه در مورد لیز کردن برام توضیح بدین؟ چه طوری از لیزری برای فع این مشکل استفاده می شه؟ موفقیت آمیزه؟(آخه این حالت پوستم اعتماد به نفسم رو کم کرده و دنبال درمانش هستم) اگر امکان اره یک لایه بردار با قیمت مناسب هم معرفی بفرمایید با سپاس فراوان از شما
مشهدی ها. مبلمان با قیمت های ویژه. جاده شاندیز- بین ویرانی 4 و 6- نمایشگاه مبل نگین شرق.
سلام آقای دکتر. برای از بین بردن جای جوش های جوانی که به صورت سوراخ های ریز روی صورت در آمده اند چه روشی را توصیه می فرمایید.آیا میکرونیدلینگ روش مناسبی است؟ با توجه به اینکه با لیزر یا روشهای تهاجمی دیگر کمی پوست برافروخته شده و برای کسانی مثل من که هر روز مجبور به حضور در خارج از منزل هستم کمی سخت است.ممنون از پاسخگویی و لطف شما
CafeMom Tickers
2738
باسلام و خسته نباشید.من 6ماه پیش لیزر فراکشنال برای کک و مک صورتم که خیلی کم بود انجام دادم اما به علت ناشی بودن دکتر یا شاید هم مراقبت کم خودم الان با گذشت 6ما هنور جای قرمزی و پوستم مونده و گونه هام خیلی حساس شدن.الان روی گونه هام لکه های قرمز مایل به قهوه ای هستش.به علت استفاده مداوم از کرم روی گونه هام جوش های ریز چربی بوجود اومده.من امکان اومدن به مطبتون رو ندارم ممنون میشم کمکم کنید من چیکار کنم؟ دست به صورتم که میزنم قرمز میشه!قرمزی موندگاره؟؟
کاربر گرامی مهشا اگر روش غیر تهاجمی و موثر میخواهید شما لیزر rf فراکشنال سوزنی را انتخاب کنید از روشی که شما فرمودید علمی و عملی تر ، و تاثیر ثابت شده بهتر دارد ، در ضمن پوست را هم شفاف و سفت میکند www.dr-razi.ir
سلام خدمت مهشا مامان لیزر rf فراکشنال سوزنی روشی غیر تهاجمی ، بی خطر و موثر و بدون درد خصوصا با دستگاه اسکارلت می باشد جزئیات و توضیحات کامل و دقیق در www.dr-razi.ir
با سلام خدمت نگینی خانم درمان کک ومک با لیزر فراکشنال نیست ، لیزر فراکشنال برای جای جوش و شلی پوست ساخته شده و در صورت استفاده با انرژی بالا نه تنها کک ومک نمی رود بلکه پوست مدتها بعد از لیزر قرمز و بعضا حتی تیره میشود ( در پوست های گندمی ) بهترین لیزر کک ومک لیزر کیو سوئیچ ان دی یگ ٥٣٢ نانومتر یا ipl های پیشرفته با طول موج بین ٥٢٠ تا ٥٥٠ نانومتر توسط پزشکان متخصص پوست و لیزر می باشد
2706