2726
عنوان

حق الناس به این میگن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 22 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی حساسم رو اینکه کسیو ناراحت نکنم ..متاسفانه ناراحت میکنم 

خیلی بد.چون خودمم اینجوریم میدونم.ببین منم اینجوریم کاری که دوست ندارم را انجام نمیدم ولی بعدش عذاب وجدامش بیشتر داغونم میکنه.من دو تا راه را امتحان کردم برای کارهایی که احساس کردم بعدش قرار هی عذاب وجدان بگیرماز همون اول جبهه نمیگیرم و سعی میکنم با خوشحالی انجام بدم. دوم اینکه نه بگم ولی بعدش وقتی عذاب وجدان اومد خودمو توجیح کنم (البته ادم نباید عذاب وجدا بگیره ولی شخصیت من اینجوریه)اولی خداییش برای من بهتر بود.اخه یکم که فکر کردم مثلا میگفتم من فلان کار را دوست ندارم انجام بدم ولی اگه بدم چقدر وقتمو میگیره مثلا یه ساعت حالا اگه اون کار را انجام ندم و هی بعدش بخام خود خوری کنم چقدر شاید چند روز.

سر یه موضوعی که تعریف میکردم یهو از دهنم پرید

خب مشکلی نیست که عزیزم ، شما برای دوستتون توضیح دادید شرایط رو که نمیتونید بپذیرید ولی بعد بهشون گفتید میتونن کمک کنن

ایشون اگه قصدشون واقعا کمک باشه دریغ نمیکنن

در غیر این صورت میتونن به جاهای دیگه کمک کنن 

کار خیر ، خیره فرقی نمیکنه

البته به نظر من

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
2728
خیلی ناراحته ازم 😔

خب توجیهش کن از دلش دربیار لابد باذوق گفته توذوقش خورده جواب شما.

بزار عصبانیتش فروکش کنه فرداباهاش حرف بزن راضیش کن

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
خیلی بد.چون خودمم اینجوریم میدونم.ببین منم اینجوریم کاری که دوست ندارم را انجام نمیدم ولی بعدش عذاب ...

راهکار خوبیه...ممنونم منم باید روش کار کنم ..ولی حالت کای میگم ..خوش به حال کسایی که بیخیال به سر میبرن 🙃

خب توجیهش کن از دلش دربیار لابد باذوق گفته توذوقش خورده جواب شما. بزار عصبانیتش فروکش کنه فرداباهاش ...

از یه طرفم حس میکنم به یه ادم زیادی ارزش بدی شوذش در میاد ...جنبش سر ریز میشه ...من توضبحمو دادم بهشو بعدشم عذر خواهی کردمو دعوتش کردم به این کار ...ففط میخوتستم ببینم حق الناسه یا نه 

از یه طرفم حس میکنم به یه ادم زیادی ارزش بدی شوذش در میاد ...جنبش سر ریز میشه ...من توضبحمو دادم بهش ...

دوستتوبهترمیشناسی.

نه نیست خیالت راحت بگیربخاب

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده