2737
2734
عنوان

حق الناس به این میگن؟

227 بازدید | 22 پست

سلام من خیلی رو این مسائل حق الناس احتیاط میکنم و فکر میکنم همین احتیاط باعث گند زده شدن همه چی میشه ..من ادم رکی ام وقتی چیزی باب میلم نباشه قبول نمیکنم و امروز رفیقم ازم خواست تو یه موردی همراهیش کنم ..منم دلم نمیخواست همراهش باشم بهش رک گفتم که نمیتونم ...ازم خیلی دلخور شدو من واقعا ناراحتم و فکر میکنم خدام به من تو رسیدن به هدفم کمک نمیکنه چون رفیقمو کمک نرسوندم..رفتم از رفیقم دلجویی کردم و عذر خواهی کردم ..ولی ته دلش باز ناراحته ...ایا این مسئله مانع رسیدن به هدفم میشه؟؟آیا حق الناسی مرتکب شدم؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی عذاب وجدان دارم😔

بستگی داره اون مورد چي باشه بعدم نه فکر نکنم حق الناس باشه تو بدی نکردی که کاری که دوست نداشتی انجام ندادی

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حق الناس یعنی حق بقیه رو خوردن یا به ناحق دل کسی رو شکوندن. اینی که گفتی فکر کنم حق الناس نیست 

مگه چی ازت خواسته بود؟ 

گره از کار مومن باز کردن خوبه اگه گناه نباشه

اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله بحث ندارم.دانی که چرا سِرّ نهان با تو نگویم؟ طوطی صفتی طاقت اسرار نداری
2738

خب صلاح ندوستی اون کاروانجام بدی یاهرچیزی

مثال غیبت پشت سرش میکردی یادروغ میگفتی تهمت دزدی متلک تحقیر اینامیشه حق الناس

رک گفتی نمیتونم وعذرخاهی کرد راحت باش.

درضمن ازونور بوم نیفت همش خودتوبا ان افکاراذیت کنی وسواس نشون بدی بیخود وشدید

بعدا زده میشی

تعادل نگهدار دخترجان

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
بستگی داره اون مورد چي باشه بعدم نه فکر نکنم حق الناس باشه تو بدی نکردی که کاری که دوست نداشتی انجام ...

میخواست تو کار خیری که من انجام میدم شریک بشه به بچه های کار کمک کنه ..اما من با شریک عاطفیم عهد بسته بودم فقط جفتمون بدون ریا این کارو کنیم..به خاطر همین نخواستم ..اما بعدش با شریک عاطفیم حرف زدم گفت اشکالی نداره بهش بگو خوشحالم میشیم ...منم رفتم بهش گفتم اما بهم گفت ضد حالی خوردم دیگه نمیخوام ..الان خیلی ناراحتم 

میخواست تو کار خیری که من انجام میدم شریک بشه به بچه های کار کمک کنه ..اما من با شریک عاطفیم عهد بست ...

بگو اجازه نداشتم الان اجازه گرفتم 

بیا ۳تایی کارخیرکنیم هم گروه ماباش خداتورو،فرستاده نه نگو

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
خیلی حساسم رو اینکه کسیو ناراحت نکنم ..متاسفانه ناراحت میکنم 

طبیعیه ، هیچ کس نمیتونه همه رو راضی نگه داره 

ولی اگه بین شما و شریک عاطفیتون بوده پس دوستتون از کجا فهمیدن

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
2706