2733
2734
عنوان

خواهر شوهر بیشعور 😒😏

961 بازدید | 24 پست

امشب خونه مادرشوهرمم

بعد ماهم تازه نامزد کردیم 

بعد خواهرشوهرم از اول تا اخر طعنه و نیش زد 

یه بار گفت چرا برای خونتون مبل نمیخرید ؟

منم گفتم مامانم میگه از مبل خوشم نمیاد 

دروغ هم نگفتم 😒😕

بعد اون گفت دستم به آلو نمیرسه الو ترشه 😏

منم گفتم شما تو خونه ما زندگی میکنید که جوش میزنید ؟؟🤔

اونم گفت نه 😑

یه بارم گفت دیگه درستو ادامه نده گفتم چرا ؟. گفت. چون تو فکر نکنم کاره ای بشی 

گفتم خواهی دید 😑😏😕😒

حس میکنم خیلی تخقیرم کرده 

در ضمن من ۱۷ سالمه اون ۱۸ و مجرده 

به نامزدم بگم‌حرفاشو ؟؟😒

خداوندا ، امیدم تویی 😉😍

بابا بیخیال.......چقدر حساسی تو.........ببخش زندگی خودت رو کن چکار حرفاش داری...ازین گوش بگیر ازین گوش بیرون کن.....

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاملا از حرفاتون سن هاتون مشخص شده نیاز نبود بگی

یاد گرفتم به خودم احترام بذارم تا همواره مورد احترام و عنایت قرار بگیرم بهترین لباس و بهترین ادکلن مختص مصرف روزانه منه...بهترین ظرف ها و بهترین خوراکی ها برای خودمه مهمان جای خود....موهام هر روز شونه شده و با کوچکترین مریضی به خودم میرسم این تن منه با ارزش ترین دارایی که دارم و همیشه عاشق خودم میمونم تا عاشقم باشن♥️یاد بگیریم خود را دوست داشته باشیم 
2738

از این به بعد حرفی زد بگو به تو مربوط نیس سرت تو ک....خودت باشه

من حاجتمو از حضرت زهرا گرفتم روز تولدش 🥰🤩اگه امضامو میخونی یه صلوات بفرست سالم بغلش کنم   بعد ۸ سال تو به من هدیه دادی💗برام حفظش کن💚

دعوا دو تا بچه شده كه😂

بنظرم تو سن بدي هستين بيشتر ب خاطر اينه

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
2706