2737
2734
عنوان

نمیدونم به خاستگاریم چه جوابی بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1141 بازدید | 68 پست
گفتم مخفی کاره از بعضی حرفاش متوجه شدم ممکنه کنترلگر باشه ولی مشتشو وا نمیکنه

اوووووه این خلافش داره سنگین میشه ها ...

اکثرا شد معایب 

و اینکه این م که ممکنه نقش بازی کنه و از قضا یِ موردایی دستت اومده... چیز مهمیِ ،راحت از کنارش نگذر ...

صیغه هم نخونید . چون بعد بهش وابسته میشی 

جدی باش باهاش چند جلسه بری بیرون خوبه . 

اگه بعدش حرف برای گفت داشت یعنی عاشق حرف زدن باهات بود 

بعد از کار تماس گرفتم و کادو برات خرید توی جلساتی که میرید بیرون بردت کافی شاپ یا رستوران برات خرج کرد .

اگر دیدی باز رفتین توی خونه به شوق تو بهت پیام داد اره جواب مثبت بهش بده . 

.

اونجا که رفتی بیرون متوجه میشی خسیس یا نه . 

تازهدببرش روسری فروشی برات چیزی بخر خب اگه گفت نه ما هنوز به هم نزدیک نشودیم من نمیخرم .

اونجا متوجه میشی برات ارزش قائل نمیشه . 

پسری که کسی دوست داشته باشه همه کار میکنه .

نه یک دستبند پلاستیکی برات بخر بعد تو ذوق کنی 😂😂بگی وای خدا چقدر دوسم داره . 

شجاع باش

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که میتونستی به ارزوهات برسی ولی تلاش نکردی .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صیغه هم نخونید . چون بعد بهش وابسته میشی  جدی باش باهاش چند جلسه بری بیرون خوبه .  اگه ب ...

جالب بود ممنونم .

بندگی کن تا که سلطانت کنند /تن رها کن تا همه جانت کنند .خداجونم بهم توفیق بندگی خودت رو بده همین و بس
اخرش ازدواج کردی باش یا نه

اره ازدواج کردم . توی خونه خیلی کتکم میزد .

بار اول گفتم طوری نیست یک فوش بود میبخشمش 

بار دوم گفتم طوری نیست یک مُشت بود دعوا چاشنی زندگی 

بار سوم بدجوری کتکم زد که مرگ با چشمای خودم دیدم 

ساعت ۵ صبح فرار کردم امدم خونه پدرم .

تازه مذهبی بود 

ازدواج هم سنتی بود 

اصلا باورم نمیشد این همه بهش محبت کردم چطوری جوابم داد

2731
نمیدونم شایدم برداشت من اشتباهه  یه تردید دیگه ای که دارم سنشه .نمیدونم بمونه سنی نزدیکتر به خ ...

👍ببین من به نظرم خیلی مورد جالبی نیست و رد بشه بهتره 

اما باز نظر و تصمیم گیریِ خودته که مهمه چون تو داخل این موقعیتی و درک و اطلاعاتت از شرایط بیشتره ،و تو میخوای زندگی کنی و نظر خودته که نهایتا مهمه بعد از سبک و سنگین کردن نظرات بقیه...

۳جلسه کمه

اره خیلی کمه برا شناخت کمتر از ۶_۷ ماه نمیشه جواب داد

بندگی کن تا که سلطانت کنند /تن رها کن تا همه جانت کنند .خداجونم بهم توفیق بندگی خودت رو بده همین و بس
نمیدونم شایدم برداشت من اشتباهه  یه تردید دیگه ای که دارم سنشه .نمیدونم بمونه سنی نزدیکتر به خ ...

من سنش خوشم میاد .‌پخته اس 😌

2738

قدخودت چند

حجاب فقط یه تیکه پارچه ست اما به من حس حریم شخصی داشتن میده🌱من عاشق شالامم وقتی میخوام برم بیرون همیشه چند دیقه بهشون نگاه میکنم از بس دوستشون دارم نمیدونم کدومو بردارم 🐝 اون سورمه ایه که بابونه داره ،، یا صورتیه که خامه دوزی شده ،، یا هدشال مشکی عزیزممم ،، یا اون شال کشی کرمی که خیلی به رنگ پوستم میاد ،، عاشق چینای زیاد روی مانتو عروسکیمم با رنگ پاستلیش 🍼،، یا اون پیراهن اسپرت که رنگ صورتی یکم زنونش کرده 🎀،، عاشق بلوز دامن هم هستم ولی هنوز جا نیفتاده☹️ ولی خب عیبی نداره بجاش میشه تا دلت بخواد هرچیزی دم دستته با سارافون مشکی ست کنی 🤓،، دلم میخواد همه رنگ های نود لاک و شال رو داشته باشم و با همدیگه ستشون کنم🤪 دلم میخواد همه مدل های حجاب رو داشته باشم ترکی عربی اندونزیایی ایرانی 🤪 وقتی از اینا حرف میزنم انگار تو دلم 🍯🍰🍫🍦 آب میشه✌🏻🥰👋🏻 حجاب شیرین ترین  و پینترستی ترین لباسیه که من دیدم💘🍬 پی نوشت: پیشاپیش عیدتون مبارک🥳🎂 مراقب کرونای جدید باشیم🧴🦠 من از سه تا دارو نتیجه خیلی خوبی گرفتم و تا بتونم معرفیشون میکنم قطره پرسیکا برای پوسیدگی و درد دندون روغن بنفشه بر پایه زیتون از سایت mte24 برای سفیدی مو که البته بیماری نیست ولی مثل معجزه بود سیاه شدنش ویتاگنوس برای درد پریود که تو همین سایت گفتن برای نازایی هم استفاده کردن ،، بعضیا دکتر نیستن تاجر درد و بیماری ان مراقب سلامتیتون باشین 🔫☹️ مامانا خیلی خیلی مراقب بلوغ زودرس بچه ها باشید🤧 دخترا حقوقتون رو قبل از ازدواج بگیرید⚖️ از دستفروش ها و کسب و کار های کوچیک حمایت کنیم✅خشکاله  درست کنیم✅  با هم قشنگ حرف بزنیم گفتار نیک مانند درختی پاک و پر برکت است( قرآن ۱۴:۲۴)

خب تفاوت سنیش که با شما زیاد نیست

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
اره ازدواج کردم . توی خونه خیلی کتکم میزد . بار اول گفتم طوری نیست یک فوش بود میبخشمش  بار دو ...

الان جدا شدید

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
من سنش خوشم میاد .‌پخته اس 😌

درسته یه ویژگی مثبتی که داره همینه پخته تر به مسائل نگاه می‌کنه تا من پیشش حس میکنم سر کلاس درسم

2706