2733
2734

سلام من خیلی وقته دنبال متخصص اطفال خوب میگردم که وقت بزاره و با حوصله باشه نه اینکه سریع بفرستت بیرون یا دوتا دوتا مریض ببینه اگه میشناسید معرفی کنید من تهرانم.اینارو رفتم و رضایت کافی ندارم.دکتر مقیمی.فرجی.مقدادی.

این دکترها رو👇👇 از سایت تعریفش شنیدم نمیدونم تبلیغ بودن یا واقعیت اگه اطلاعی دارید کمک کنید

دکترارسطو امامی.علیرضا رجبی نژاد.علیرضا امینیان. ریحانه مرتضی زاده.عسگراقبالخواه.صالحپور.شاهین نریمان

ممنون میشم کمک کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دکتر احمدرضا فرسار خواهرشپهرم خیلی راضی بود ازش من پیش بهنام مقدادی میبردم دخترمو خیلی شلوغ بود 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
دکتر احمدرضا فرسار خواهرشپهرم خیلی راضی بود ازش من پیش بهنام مقدادی میبردم دخترمو خیلی شلوغ بود  ...

من پیش داداشش بهروز رفتم کلا ۵دقه داخل بودم بعد هنوز من ویزیتم تموم نشده مریض بعدی اومد تو بچش انقد گریه کرد اصلا نفهمیدم دکتر چی گفت.بخدا فقط تو سایت کلی تعریف کرده بودن رفتم

2738
سمت غرب هستم ولی اگه دکترش خوب باشه مسیرش برام مهم نیس

دکتر احمد میلان یه مطب تو پیروزی داره یه مطب تو اشرفی اصفهانی بغل نمایندگی هیوندا در مانگاه بهراد .پیروزی هم چهارصد دستگاه بعد از خروجی امام علی کنار اجیل و خشکبار امین دکترش از اوناست که خیلی وارده مطب اشرفی اصفهانیش خلوتره پیروزیش قیانته

اها بخدا خسته شدم بس که دکتر عوض کردم

بهنام مقدادی صبوره خیلیم هول نبود اما اونقدر شلوغه وقت گرفتن و ایناش سخته ، ببخشید میپرسم مشکل خاصی داره بچه تون ؟ 

چون اگر چیز خاصی نیست الکی خودتو اذیت نکن فقط تو صف مطب دکترای معروف باید بمونی 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
بهنام مقدادی صبوره خیلیم هول نبود اما اونقدر شلوغه وقت گرفتن و ایناش سخته ، ببخشید میپرسم مشکل خاصی ...

نه مشکل خاصی نداره جز رفلاکس.ولی دوس دارم دکتر وقت بزاره خوب معاینه کنه با حوصله جواب بده مثلا ازمایش بچم رو دقیق نگاه کنه اینجور مسائل برام مهم هست.درمورد رفلاکس هم خیلی دکترا ازجمله بهروز مقدادی هم رفتم ولی نتیجه ای نگرفتم

2706