2737
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنید موفرفری سایتم همونکه عفونت داشت

| مشاهده متن کامل بحث + 1780 بازدید | 63 پست
ببین یه عفونت ادراری اینهمه آشوب وناراحتی وغم افسردگی نداره کل سایت ودرگیرکردی .عفونتت شدیده درست بس ...

گلم فقط اومدم بگم چمه شما جرا درگیر شید گفتم شاید کمکم کنید رفتم دکتر کلیه مجرای ادراری خوب شده بودم بخدا نمیدونم سرمو تعویض کردن اونجا پرستارا بعدش بدنم قفل شد انرزی زا خرید شوهرم خوب نشدم بعدش الان پدرشوهرم برد دکتر گفت من آمپول مینویسم خوابش ببره درد حس نکنه فردا بیاد آزمایش ادرار بده با کلیه من اینجا متخصص می‌شناسم حتی بمنم نیارید من دکتر عمومی ام 

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نع گلم عوارض قرص ها نیست قبل قرص اینجوربودم گفتم بندازم بمیرم راحت شم درد میکشیدم اونارو زود بالا او ...

نهایتایه سفازولین ۱۰۰یاسفوستاکسیم زده باشه توسرمت کدوم شهری که بستری نشدی تودوروزبستری بشی آنتی بیوتیک وریدی بگیری خوب خوبی .

قضاووت بخدا بده گزاشتم حذف کنن چون زنموی شوهرم عکس چشمامو دیده بود ترسیدم شناسایی شم ببره تامیکامو ن ...

من نمیدونم داری راس میگی یا دروغ اما دیگه باور نمیکنم. هر دفعه ی چی میگی. گفتی شب با اتوبوس میری قرص خوردی باز الان میگی داره ماساژت میده. مردم گناه دارن مسخره نکن واقعا همدردی میکنن با ادم. قرار هم نیس ذره ذره در مانتو اینجا کامنت کنی ک بازم میگم من حس میکنم خوشت اومده اینجا احساسات رو ب بازی بگیری. حتی اگ حقیقت هم باشه چرا تاپیک میزنی اصلا تو ک ب حرف هیچکی گوش نمیکنی پس اینجا هیچکی نمیتونه کمکت کنه احساسات مردم رو ب سخره نگیر

2731
نمیدونم بنظرت کروناس آخه یه هفتس دارن عداب میکشم چشام خارش پیدا میکنن سوزش نمیدونم چمه الان بعد سرم ...

ببین سرم خراب شده باشه نهایتایه سرم ساده یاقندی یانمکی میگیری عوارضی نداره دیگه پس نترس .

بیا تبریز تو برو بیمارستان بین المللی یا جای دیگه بستری شو.  

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
گلم فقط اومدم بگم چمه شما جرا درگیر شید گفتم شاید کمکم کنید رفتم دکتر کلیه مجرای ادراری خوب شده بودم ...

خوب کردی آمدی تاپیک زدی اینهمه تاپیک الکی و مسخره میرنن هیچی .من خودم نگرانت بودم و هی چک میکردم ببینم ازت خبری نشد 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
الان مامان بابات میفهمن حالت بده ؟بگو بیان دنبالت ببرن تو رو یه جا بستری کنن چند روز بستری شی زیر نظ ...

اره قرار بود امشب برم بخدا مامانم زنگ زد دخترم چرا نبوندی دلم برای داداشم سوخت گریه میکرد ابجی بیا برات پیتزا درست کنم گفتم میام فدات شم دیدم حالم بد شد شوهرمم گریه کرد گفت دیگه نمیدونم چیکار کنم خوب شی دارم عذاب میکشم حالت بده بزور خوابوندم میرفت با دکتره دعوا کنه که چه سرمی دادی زنمو اینجور کردی نزاشتم بزور خوابوندمش دیدن حالم بده پدرشوهرم مادرشوهرم الان بردن دکتر تاره اومدم آمپول خواب آور نوشت بدنم شل کنه خداروشکر گرفتگی بدنم خوب شد داشتم روانی میشدم ریه هامم داشت منفجر میشد

2738
الان مادر شوهرت و شوهرت چطورن باهات 

خوبن همش دارن ماساژ میدادن زود دکتر بردن دیدم خالم بده مادرشوهرم گریه کرد گفت نمیدونم چشه یه هفتس حالش بده فق ابروم رفت هردکتر رفتم گفتن از شوهرش ماه عسل ازدواجه 

بیا تبریز تو برو بیمارستان بین المللی یا جای دیگه بستری شو.  

تروخدا بلدی آدرسشو بدی بخدا همبن الان فردا خوب شم میرم میخوام مامانم ببینم ار همه بدتر مادرم بهم نیاز داره قراره ۱۵ابان اساس کشی کنن بابامم موقع اسباب کشی کتکتش میزنه میخوام کمکش کنم 

گلم فقط اومدم بگم چمه شما جرا درگیر شید گفتم شاید کمکم کنید رفتم دکتر کلیه مجرای ادراری خوب شده بودم ...

خب راست گفته دیگه .بعدم یه تست کرونای پی سی اربده حتماعلایمت به نظرمشابه کوویدهست نه عفونت ادراری .من خودم مامام کاملاخبردارم چی به چیه فقط موندم تو بااین اعصاب ضعیف وافسردگی شدیدچراموندی هنوزشهرشوهرت به علاوه متخصص زنان برو.تست پی سی ارهم حتماانجام بده براساس اون تصمیم گیری کنن کویدمنفی شه بستری بخش زنانت می‌کنه زوددرمان میشی اونم ازطریق کشت الکی درمان شروع نمیشه اون هم وریدی نه خوراکی دکتردرست حسابی نرفتی که هنوزدرمان نکردن 

توفقط حال روحیت بده همین 

اره مادرشوهرم میگه یجات درد میکنه سریع میگی بمیرم راحت شم بخدا دردش ابتقدررطیاده بدنم به مرگ فکر نیکنم میگم جونم بره راحت شم بخدا نمیدونی چه دردی دارم میکشم بدنم بی حس شده بود میگفتم خدایا جونمو بگیر گریه میکردم مادرشوهرم گفت داری استرس میکشی بدتر میسی بخدا بدنم قفل کرده سرم سنگینی میکرد

2706