2733
2734
عنوان

💕سفره صلوات هدیه به شهید 💖حسین رفیعی ماری

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 198 پست
سلااااامم آبجی قشنگم،، وقتتون بخیرونیکی  دورتون بگردم و ممنونم ازتون 🙏🏻🙏🏻❤💚ان شالله   ...

ممنونم زنده باشی عزیزم خدانکنه قشنگم... 

خواهش میکنم نازنینم 

الهی آمین.. همچنین عزیزم 💕🌻🦋🙏💚

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان همراه وقت بخیر صداتون زدم که بهتون اطلاع بدم اسمتون رو اول تاپیک نوشتم تا براتون دعا کنی ...

مممنونم خواهر خوبم 

اجرتون با شهید بزرگوار 

هر چقدر در توانم باشه میفرستم

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات
2731
سلام دوستان همراه وقت بخیر صداتون زدم که بهتون اطلاع بدم اسمتون رو اول تاپیک نوشتم تا براتون دعا کنی ...

سلام مهربونم دنیا دنیا ازت ممنونم که بیادم هستی

انشاالله حضرت زهرا بیادت باش🌹🌹🌹🌹

سلام خواهرجون عزیزمهربون چه خوبه که شما منو از یاد نمیبرید ان شاالله که حاجت روا باشی ان شاالله به خواسته های دلت برسی ممنون عزیزم ۵۰۰صلوات میفرستم خواهرجون مهربونم مامانم دعا کن که خوب بشه سپاسگذارم😍😙💖🌹

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏

ممنونم عزیزم خیر ببینی انشاالله 🙏🥺

ما به فضای مجازیی پناه می بریم که از سختیای دنیای واقعی خلاص شیم...

سلام ابجی جون ،انشالله هزار برابرش بخودت برسه،دلت شاد وتنت سلامت،حاجت روا باشی،منم۱۴ تا صلوات به نیت حاجت روایی شما و بقیه🙏💞

الهی خواسته هامون بشه داشته هامون،آمین💞
2738

ممنون از محبتت🙏🏻🌹

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  

ممنون عزیزدلم

ابجی دندونم درد میکنه از درد بیدار شدم😓😓😣😣😣

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸

@اعتصامی    

سلام خواهر مهربون

مرسی.خدا اجرت بده.خدا عاقبت به خیرت کنه.

التماس میکنم از هرکی میتونه و راضیه دعام کنه.خیلی محتاج دعام(اسمم زهراست)

التماستون میکنم دعام کنید.بدجور محتاج دعاتونم.میشه از ته ته دلتون بگید (یا حسین کمکش کن)

سلام  بنده های خوب خدا

منم 

برای سلامتی و ظهور وآرامش و خوشحالی امام زمان و حاجت دل خانم اعتصامی

و همه کسانی که مدنظرخانوم اعتصامی هستندو بیماران مدنظر خانوم اعتصامی و  کسانی که اعتصامیِ عزیز اسمشون رو در متن تاپیک نوشتن و کسانی که به ایشون التماس دعا گفتن و کسانی که اسمشون تگ شده و کسانی که  در این تاپیک شرکت کردن (به هر نحوی)و در ختم صلوات این تاپیک شرکت کردن و

کسانی که در نی نی سایت برای من دعا کردن و کسانی که در نی نی سایت  به من التماس دعا گفتن یا کسانی که من التماس دعاشون رو در نی نی سایت دیدم (برای خودشون یا دیگران یا امواتشون التماس دعا داشتن).

کسانی که من را تگ کردن یا من  در تاپیکشون تگ شدم.منو ریپلای کردن یا من ریپلایشون کردم.پستها یا تاپیکهای منولایک کردن یا من لایکشون کردم.کسانی که برای من تاپیک یا پستی گذاشتن و من پستشونو جواب ندادم.کسانی که منو تگ کردن و من جوابشونو ندادم.کسانی که من در تاپیکشون پست غیر مرتبط گذاشتم.

تمام کسانی که در دنیای واقعی یا فضای مجازی برای من دعا میکنند.

تمام از دنیا رفتگانی (امواتی) که برای من دعا میکنند.

و  حاجت های دنیوی و برزخی و اخرویِ منِ حقیر (خودم)

وافراد مدنظرم و

تمام

ذوی الحقوقینم(مرده وزنده)و

همه کسانی که من در دنیا و برزخ وقیامت و آخرت و صراط  به حلالیت و یا رضایتشون احتیاج دارم

کسانی که دینی برذمه من دارن یامن ناراحتشون کردم یاآنها یا خالقشونو رنجوندم،حقی ازشون ضایع کردم

در حقشون کوتاهی کردم

وظیمو در قبالشون درست انجام ندادم

کمک خواستن کمک نکردم. میتونستم کمک کنم نکردم.

میتونستم گرشونو باز کنم نکردم

میتونستم دلشونو شاد کنم نکردم.

در حضور من بهشون ظلم شده ازشون دفاع نکردم

امانتی دست من دارن. قرضموبهشون ادا نکردم

قول یا عهد یا پیمانمو باهاشون شکستم

بهشون بدهکاری مالی یا هر بدهکاری دیگه ای دارم(فراموش کردم)

از چیزی که مال اوناست بدون رضایت یا اطلاعشون استفاده کردم. یادراختیار استفاده غیر قرار دادم. کپی رایت کردم(چیزی که مال اونها بوده یا به کسی صدمه میزده)(چه در دنیای واقعی چه مجازی) یا دانلود فیلم یا کتاب یا نوشته یا ..... وچیزی که مال اونهاست)

تمام معلمان و استادان و هم کلاسی های مدرسه و دانشگاهم و همسایه هام و فامیلام که حقی به گردن من دارن یا من حقی ازشون ضایع کردم یا بهشون ظلم کردم یا در حقشون کوتاهی کردم

کسانی که از من ناراضین

کسانی که من باهاشون بداخلاقی کردم(سوءخلق داشتم)

کسانی که گلایه از من رو پیش خدا و اهل بیت کردن

کسانی که آهشون پشت منه

آهشون یا حقشون مانع اجابت دعای منه.

کسانی که با اعضا و جوارح و جوانح بدنم به ویژه با زبانم و با نعمت های خدا(مادی و معنوی) وبا اعمال و رفتار و کردار وگفتار و پندارونیاتم،

به مال و جان و آبرو و ناموس و ایمان و اعصاب و حق و دین و دنیا و آخرت و اعتقادات و جسم وروحشون و... صدمه زدم.

نسبت بهشون حسد، بخل، کینه، عجب،  غرور، خودبرتر بینی، خشم ،نفرت و... داشتم.

کسانی که از خوشبختیشون ناراحت شدم.از بدبختیشون خوشحال شدم.زوال نعمتوشونو خواستم.(در فکر و دلم)

کسانی که نوشته های من در فضای مجازی رو خوندن ویا در آینده میخونن و باعث ناراحتیشون شده یا باعث شده تصمیم اشتباهی بگیرن.

کسانی که من چیزی راجع به اونها در فضای مجازی یا اینترنت یا تلویزیون خوندم یا دیدم یا شنیدم و به هر شکلی قضاوت کردم.و صاحبانشون ناراضی بودن.

کسانی که من باعث ناامیدیشون شدم

باعث دلشکستگیشون شدم،دلشونو سوزوندم

باعث شدم از خدا و ائمه دور شن

و همه کسانی که

به هر طریقی آنها را رنجوندم ،ناراحتشون کردم حقی ازشون ضایع کردم، حقی به گردن من دارن یا بهشون ظلم کردم و....

(آگاهانه.ناآگاهانه.کوچیک .بزرگ.در حضور یا عدم حضور.خواسته یا ناخواسته از روی اجبار یا غیر اجبار.عمد یا جهل.دنیای واقعی یا فضای مجازی.مستقیم.غیر مستقیم.با واسطه.بی واسطه.یا با چند تا واسطه.گذشته.حال.آینده.اثرش از بین رفته یا مونده و...

غایب حاضر.مرده زنده.مرد.زن.بچه تا پیر.آشنا و غریبه.دوست و دشمن.فامیل و غیر فامیل.حلال کردن یا نکردن.از حقشون آگاهن یا نیستن.من از ظلمم آگاهم یا نیستم و.....)

و شادی روح اموات و اجدادم و اموات سرکار خانوم اعتصامی و اموات شرکت کننده های این تاپیک وتمام ارواح بی وارث و بد وارث

100(صد)

صلوات

هدیه  میکنم به روح پاک و مطهر و پرفتوحِ

شهیدِ سعید و بزرگوار،جناب( حسین رفیعی ماری)

ان شالله

همگی حاجت ها روا.عاقبت همه به خیر.

التماس دعا

سلام عزیزدلم. خوبی اعتصامی جانکم؟ سلامتی؟ یک دنیا ازت ممنونم. زبان تشکر ندارم و شرمنده مهربونی هات هستم تا ابد😢😢😢😢😢😢😢 ان‌شاءالله خداوند به خاطر دلِ پاکت، زندگیت رو از تمام درد و رنج ها پاک پاک کنه😘😘😍😍😍😍😍💚💚💚💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛😢😢😢😢😢💛💙

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸

سلام ممنون که منو یادتون بود۱۲تا صلوات به نیت حاجت همه دوستانی که اسمشون برده شده

سلام ممنونم من هم برای شما صلوات می‌فرستم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل 

فرجهم 🌹

هیچی مثل طلاق عاطفی که شرایط جدایی نداری دردناک  نیست 💔❤️‍🩹
2706