2733
2734
محض اطلاعت من مجردم دلت واسه خودت بسوزه ک خودت دقیقا جملت این بود ک اگه شوهرم پولدار بود خر نبودم ک ...

اره منظور من از پولدار خیلی پولداره ن اون پولی تو فکر میکنی

من الان ی خونه بزرگ س خوابه دارم با ی ماشین خوب و حقوق شوهرم برای خرج زندکی میرسه ن برای قر و فرای این دوره ک خیلی زیادن من ماهی ۱ تومن فقط خرج ارایشگاهم میشه دوس دارم راحت برم هرچی میخوام بخرم بعد برم منت شوهرمو بکشم ک ۲۰۰ بده برم اینو بخرم اونو بخرم الان راحت هرچی میخوام میخرم کار خونه هم نمیکنم چون پرستار دارم بشینم خونه شوهرم برام کارگر نمیگیره

تو ب یکی شوهر کن عقده هات کم شه برات کارگر بگیره هرچی پول خواستی هر لحظه بده خواستی جدا شی هم نترسی خونه هم ب نامت کنه 

من همه اینارو دارم و قیدشو نمیزنم بشینم خونه😜

دیبای سابق عضویت اردیبهشت ۸۹

من راحت ماهی س تومن سود بانکی میگیرم حتی مردای پولدارم ب زور این پولو بهت میدن بعلاوه حقوقم

تو ک تو تاپیکا سرک میکشی برو بیین انقد دارم ک دلم نمیخواد دیگه پس انداز کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درضمن اینم بگم منظورم گواهی نبود منظورم این بود مردای ایرانی اکثرا ترجیح میدن زنشون قبل ازدواج رابطه ...

محض اطلاعت اولین رابطه هیچ خونریزی نداشتم و حتی یکبارم شوهرم نپرسید چراااا

اره منظور من از پولدار خیلی پولداره ن اون پولی تو فکر میکنی من الان ی خونه بزرگ س خوابه دارم با ی م ...

پس ایده الت این بود ک ی شوهر پولدار داشتی ک اصلا ذره ای نیاز ب درامدت تو زندگی نبود خودت گفته بودی با دوتا بچه نمیشه کارمو ول کنم ب پولش نیازه 

زن لزومی نداره بشینه خونه میتونه کار کنه پولش مال خودش باشه یا به جای کار میتونه کلاسای مختلف بره با دوستاش سفر و بیرون بره با ارامش چند سال اول پیش بچه باشه هنرای مختلف یاد بگیره

2728
پس ایده الت این بود ک ی شوهر پولدار داشتی ک اصلا ذره ای نیاز ب درامدت تو زندگی نبود خودت گفته بودی ب ...

گفتم پولداری ک تو تعریف میکنی با مولدار من فرق داره

من میرم سر کار چون از کار خونه بدم میاد چون دوس دارم خرج قر و فر کنم چون دوس دارم راحت ولخرجی کنم

اره اگه خیلی پولدار بود گ بی منت ماهی ده تومن بهم میداد چرا ک نه و اینکه کار خونه هم کارگر داشتم

چند تا خونه دار سراغ داری ک انقد امکانات دارن؟

سراغ دارما وای سناشون بالاس

تو جوونی کمن

این روحیه جیمزباندیتم نگه دار بررای دفاع از خودت تو فامیل شوهر نیازه 🥴😆🤣

البته تو هر خاندانی بری با این پلیس بازیایی ک درمیاری اون خاندانو بهم میزنی سه سوت

گفتم پولداری ک تو تعریف میکنی با مولدار من فرق داره من میرم سر کار چون از کار خونه بدم میاد چون دوس ...

اگه درامد مرد حدود ۵۰ ۶۰ میلیون و بالاتر باشه میتونه ده به زنش بده و این امکاناتو فراهم کنه 

تو جوونا هم دیده میشه مثلا قشر پزشک یا مهندس و وکیلی ک دفتر داره و چند سال سابقه کار داره و قشر بازاری مثلا طلا فروش و فرش فروش و بساز بفروش و بنگاهی

2738

وای من دانشجو ام بچه هم دارم اتاق خوابم آنقدر لباس جم شده اصلا وقت نمیکنم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

کلی درس و طرح و🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
اگه درامد مرد حدود ۵۰ ۶۰ میلیون و بالاتر باشه میتونه ده به زنش بده و این امکاناتو فراهم کنه  ت ...

بله شما بگرد پیدا کن

من سن کم ازدواج نوردم ک بگم مجبورم کردن

خواستکار پولدارم چند تایی داشتم ولی چون حق کار کردن نمیدادن جواب منفی دادم

من دوس دارم اگه روزیم نرم سر کار تصمیم خودم باشه

کسی نگه برو یا نرو

اگه درامد مرد حدود ۵۰ ۶۰ میلیون و بالاتر باشه میتونه ده به زنش بده و این امکاناتو فراهم کنه  ت ...

کار کردن علاوه بر جنبه مالی وجهه اجتماعی و اعتماد به نفس با انسان میده

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               
اها ابنم اضافه کنم خیلی از خانومای شاغل هستن ک بیچاره ها مجبورن با درد و خونریزی بعد زایمان و مشکلات ...

قسمتی از حرفاتون رو قبول دارم،تو جامعه ی ما به خانم ها خیلی ظلم‌میشه متاسفانه.

اما چرا انقدر توهین آمیز صحبت میکنید با ایشون؟

خیلی زشته وقتی یه نفر درد و دل میکنه،بعدا از حرفاش بر علیه خودش استفاده کنیم

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!

شخصیت مستقل به آدم میده و دیگه فقط  به عنوان دختر فلانی یا همسر فلانی معرفی نمیشی 

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               
قسمتی از حرفاتون رو قبول دارم،تو جامعه ی ما به خانم ها خیلی ظلم‌میشه متاسفانه. اما چرا انقدر توهین ...

اشون پلیس سایتن

میرن تو تاپکای قبلی سرک میکشن و بر علیه شما ازتون استفاده میکنن و مخالف شدیده شاغلینن انگار همشون دارن کولی میدن ک خانه دارا همه تامینن

انکار چند تا مرد پولدار تو این مملکت هست

انگار تو این مملکت زندگی نمیکنن مردم نون ندارن بخورن

2706