2733
2734
قطعا که هست . میدونی که زن بابت خانه داری میتونه از شوهرش طلب مزد کنه؟

بله ولی با بعضی توصیف‌های که خانم ها تو سایت از همسرشون دارن فکر کنم اگه بابت خانه داری طلب مزد کنن زنده نمیمونن.

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی تویی ک میزنی تو سر زنای شاغل چقد زنهای خونه دار تحت ظلم و ستم هستن؟ زندگی بالا پایین داره م ...

اها ابنم اضافه کنم خیلی از خانومای شاغل هستن ک بیچاره ها مجبورن با درد و خونریزی بعد زایمان و مشکلات شیردهی هم برن سرکار چون حقوق شوهرشون ۴. ۵ تومن بیشتر نیست و شوهرشون راضی نیست ک کارشونو ول کنن و به قول خودشون دور از جون خر ک نیستن اگه شوهرشون پولدار باشه نشینن خونه 

نمونش خود شما

بله ولی با بعضی توصیف‌های که خانم ها تو سایت از همسرشون دارن فکر کنم اگه بابت خانه داری طلب مزد کنن ...

نه اینطور نیست مهم فلسفه کار است این مطلب نشون میده که اولویت اول برا زنها خوب شوهر داریه و اولویت دوم خوب خانه داریه. تا شوهره نتونه از کوپن های دیگرش استفاده کنه

2728
نه اینطور نیست مهم فلسفه کار است این مطلب نشون میده که اولویت اول برا زنها خوب شوهر داریه و اولویت د ...

مرد بد هر چقدر هم که بهش خوبی کنی آخرش کار خودشو میکنه حتی خیانت

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2738
میدونی شمایی ک از شاغل بودن دفاع میکنی چقدر زنهای شاغلی هستن ک میرن سرکار پولشوتم میارن تو زندگی قسط ...

اره من خودم کار میکنم ولی بمونم خونه باید بچه داری خونه داری بیشتری کنپ در حالی ک پرستار دارم ک کارای خونه رو هم میکنه

همسرمم همه خریدارو میکنه ظرفارم میشوره

اگه خونه میموندم افسردگی میگرفتم

شوهرم کاری ب کار کردن من نداره

پولمم بیشترش پس انداز میشه

اوایل زندگیم پس انداز کردیم خونه رو بزرگ کردیم ماشینو بهار کردیم و همه چیم ب نام منه

کدوم زن خانه داری خونه ب نامش میکنن 

ماشین زیر پامه.شوهرمم از زندگی راضی نباشه با هزار بدبختی نمیگم شرایط طلاق ندارم

بکارتم شوهرم ازم نخواست با اینکه خودش مرد نجیبیه

فقط متحجرا بکارت میخوان الان

دیبای سابق عضویت اردیبهشت ۸۹
اها ابنم اضافه کنم خیلی از خانومای شاغل هستن ک بیچاره ها مجبورن با درد و خونریزی بعد زایمان و مشکلات ...

من ک خودم ۶ ماه مرخصی داشتم

تا خونه بودم درد و بدبختی بود رفتم سر کار روحیه م خوب سد هیچ دردیم ندارم شکر خدا

انکیزه گرفتم ۴ کیلو هم کردم 

رفتم دیدم هنه همکارام کاشت مژه ناخن دارن بوتاکس و ژل زدن منم انجام دادم

الان هرکی میبینه میگه چقد خوشگلتر شدی

اگه خونه دار بودم مطمئنم الان چاقتر شده بودم ب خودمم نمیرسیدم ور دل بچه هام افسردگی حاد گرفته بودم

خود تو خونه داری یا شاغل

مطمئنم خونه داری با حقوق ۴ ۵ تومن شوهرت کارم گیرت نمیاد 

بیادم شوهر منحجرت ک بکارت براش خیلی مهمه نمیذاره بری سر کار

چقد دلم واست میسوزه

بیماری

واقعا ندیدی زن خانه دار خونه ب نامش باشه؟ من ک زیاد دیدم 

اره دیدم زیادم دیدم

ولی زنهای خونه دار بیشتر تحت ظلم و ستمن

تو همین سایت چند تا تاپیک در روز می بینی ک روزی چقد از سوهرت پول میگیری دریغ از ی ریال

چقد تاپیک میبینی مرد ظلم میکنه زن بخاطر اینکه پناهی نداره میمونه ک میسازه

خود تو خونه داری یا شاغل مطمئنم خونه داری با حقوق ۴ ۵ تومن شوهرت کارم گیرت نمیاد  بیادم شوهر ...

محض اطلاعت من مجردم

دلت واسه خودت بسوزه ک خودت دقیقا جملت این بود ک اگه شوهرم پولدار بود خر نبودم ک نشینم خونه 

و گفتی شوهرت راضی نیست ک کار نکنی چون حقوقش کمه 

در ضمن نگفتم زن خونه دار باشه میتونه کار کنه درامدشم مال خودش باشه ن اینکه خرج زندگیو بده

خود تو خونه داری یا شاغل مطمئنم خونه داری با حقوق ۴ ۵ تومن شوهرت کارم گیرت نمیاد  بیادم شوهر ...

درضمن اینم بگم منظورم گواهی نبود منظورم این بود مردای ایرانی اکثرا ترجیح میدن زنشون قبل ازدواج رابطه نداشته باشه

2706