2737
2734
خیلی من دوتا بچه هامم تامین اجتماعی بودم خیلی خوب بود.بگم ک من اصلا داد نمی زدم چون بهم گفته بودن اگ ...

وقتی مریض همکاری داره چرا باید باهاش بد برخورد کنن 

دقیقا همینه وقتی مریض همه زورشو میده به گلوش که هوار بکشه علاوه بر اینکه اعصاب همه رو خورد می‌کنه دیگه نمیتونه به طور موثر زور بزنه ، طول کشیدن زایمان چیز الکی نیست می‌تونه بچه اکسیژن بهش نرسه و فلج مغزی بشه 

برا همین گاهی انقد حرص میخورن و سر مریض زبون نفهم داد میزنن بجای داد زدن زور بزن 

من خودم دیدم زنه دقیقا وقتی بچه سرش دراومد پاهاشو محکم بست با این زن تو اون لحظه حساس باید چکار کرد ؟؟ جز اینکه محکم بکشی پاهاشو باز کنی بچه خفه نشه 

همین آدم بلایی سر بچه اش بیاد همه کاراشو انکار می‌کنه و میندازه گردن ماما و دکتر 

دو نفر اینجا تعریف می‌کنن ماما رو هل دادن و کشیده زدن به خودشون آفرین میگن و بقیه لایک میدن ، همون کار رو ماما کرده اونم معلوم نیست خودش چکار کرده بوده صدتا فحش بهش میدن و به هجده تا معصوم میسپارنش !! 

وقتی هیچ درکی از علم پزشکی نداریم و حالیمون نیست قضاوت کردن و ناراحت شدن راحته 

مثل زنی که آتونی شده باید شکمشو محکم ماساژ بدی وگرنه از خونریزی میمیره ولی چون درد داره مقاومت می‌کنه و نمی‌ذاره و..... هزارتا مثال هست که بزنم 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی مریض همکاری داره چرا باید باهاش بد برخورد کنن  دقیقا همینه وقتی مریض همه زورشو میده به گل ...

مریض اونم برای زایمان مریضه از زور درد دست خودش نیست ادمها با هم فرق دارند ..اون پرستار یا ماما باید شعور و درک انسانی داشته باشند و با نهایت لطف با اون برخورد کنند.. نمی تونند چیزی به اسم مریض که همه یکسان نیستن و حالشون دست خودشون نیست رو تحمل کنند نباید وارد این رشته می شدند..هر رشته ای ادم خاص خودش رو می خواد..

تو همانی که می شود چای را کنارت بدون قند شیرین نوشید
خیلی من دوتا بچه هامم تامین اجتماعی بودم خیلی خوب بود.بگم ک من اصلا داد نمی زدم چون بهم گفته بودن اگ ...

ادما با هم ف ق دارند من خودم درد زیا ی داشته باشم اصلا دهنم قفل میشه ولی مثلا خواهر اینطور نیست.. به صبوری هم ربطی نداره..

تو همانی که می شود چای را کنارت بدون قند شیرین نوشید
2728
مریض اونم برای زایمان مریضه از زور درد دست خودش نیست ادمها با هم فرق دارند ..اون پرستار یا ماما باید ...

قطعا همینه ، ولی اونم آدمه دیگه خطا می‌کنه 

گاهی طرف سی ساعت نخوابیده چندین مریض پرریسک داشته هر کدوم اونقدر اذیت کرده باشن آخر شیفت دیگه اعصابی نمونده متاسفانه که درک کنه  

نمیشه اینم در نظر نگرفت که طرف مقابل هم آدمه نه ربات 

همون‌طور که مریض شرایط خاص داره ، کادر درمان هم همینن 

من از رفتارهای غلطشون دفاع نمیکنم ولی گاهی بیست بار با خوش زبونی حرف زدن و مریض گوش نداده بار بیست و یکم اونم برای پیش رفتن کار خود مریض صدا می‌ره بالا 

و گاهی دهانه رحم باز نمیشه ضربان قلب جنین خوب نیست باید با دست معاینه کنن و بازش کنن مسلما مریض دردش میاد ولی فکر می‌کنه باهاش دشمنی دارن این کارو میکنن میاد اینجا بد و بیراه میگه و ازین دست اتفاقا زیاده 

چیزی که خیلی برام حال بهم زن بود این بود که چرا رفتار نادرست ماما و دکتر هزارتا فحش و لعن و نفرین پشتش داره ولی همینجا یکی تعریف می‌کنه ماما رو هل دادم و بهش سیلی زدم بقیه میگن خوب کاری کردی ؟! 

یک بام و دو هوا 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
منم موافقم البته خب همه میدونیم هم پرستار خوب هست هم بد کلا هر قشری ولی خدایی به قول شما بیخود ...

دقیقا ، حالا بازم این چیزا اول از خارج وارد کشورمون شد اونا واقعا پرستارا شون زحمت میکشن و خواستن تقدیر کنند بعد کم کم اینجا هم جو ورشون داشت و قشنگ هم یادشون رفت تو اونهمه سال‌های کاریشون چطور با مردم باردار، بیمار یا ضعیف برخورد می‌کردند. 

افتخار و تقدیر مال اون پرستاری هست که همیشه و در همه حال هواسش به بیماران هست نه فقط تو کرونا. 

من خودم تو کودکی حتی خاطره ی بدی از پرستارا دارم که همیشه تو ذهنم میمونه. 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
توی کلینیک های بالای شهر یه جوری قربون صدقه ت میرن، آدم حالش خوب میشه یهو همشم به خاطر پول

مامانم همین چندوقت پیش یه عملی داشت تو یکی از کلینیک های بالاشهر تهران و اونجا قشنگ به همراه ی بیمارا شام دادن و پذیرایی و غیره... پرستارا هم خیلی شوخی خنده می‌کردند و مهربون بودند. چندبار به مامانم سر زدند و چک اش کردند حالا من خودم به خاطر کار و اینا شهر دیگه بودم و نتونستم سر عمل پیشش باشم اما خیالم جمع بود اونجا مراقبش هستند بنظرم اگه فردی رو دارین که عمل خاصی داره و بخصوص کسی نمیتونه زیاد پیشش بمونه و نگرانید ببریدش یک کلینیک خوب چون واقعا ارزشش رو داره بنظرم. 

دولتی گاهی اونقدر شلوغ و پرسرو صدا میشه اصلا نمیدونی کی به کیه، کسی کاری نمیکنه. 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
2738

استانه درد هر کسی فرق داره یه دختر جوانی بود تخت کناریم بچه اولش بود اصلا داد نمی زد فقط نفس عمیق میکشید همه ماماها ازش راضی بودن موقع زایمان هم اصلا سروصدا نکرد خیلی ماشاالله بهش گفتن ولی برای بخیه اصلا اجازه نمی داد طوریکه همون مامایی که ازش تعریف میکرد سرش داد زد تحمل درد هر کسی فرق داره نباید از جیغ و گریه مادر در حال زایمان ایراد گرفت 

شهر خودتون کجاست؟

دورود بیمارستان تخصصی زایمان نرگس طرف قرار داد بیمه تامین اجتماعی با من خوب بودن واسه قبلیا الان به خاطر کرونا نمیدونم خوب باشن یا نه 

بچه اولیا رو بیشتر تحویل میگیرن تا اونایی که دومی یا سومیه ولی واسه دومی هم برا من خوب بودن مامایی که بالا سرم بود خوش رو بود بعد زایمان هم گفت من (*)هستم. 

اندازه نگه دار که  اندازه نکوست هم لایق دشمن است و هم لایق دوست

من زایمان طبیعی داشتم برای دومی همه عالی بودن هم ماما هم دکترم خیلی خوب بودن خدا خیرشون بده ، ولی یه ماما بود یا پرستار دقیق نمی‌دونم روز بعدش برامون کلاس شیردهی گذاشته بود اون بداخلاق بود کلا با خشم و طلبکاری حرف میزد و موقع واکسن زدن هم بد برخورد کرد 

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
استانه درد هر کسی فرق داره یه دختر جوانی بود تخت کناریم بچه اولش بود اصلا داد نمی زد فقط نفس عمیق می ...

منم اینجوری بودم اینجور موقع ها اصلا نمیتونم جیغ بزنم یا ناله کنم دکترم خیلی راضی بود می‌گفت همه مریضا مثل تو باشن ، موقع بخیه هم اذیت شدم ولی به هرجور بود خودمو نگهداشتم و تحمل کردم تموم بشه 

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
عزیزم!! 😍 من شمارو از قبل یادم بود، یادمه پارسال تو یه تاپیکی چقدر ناامید بودی از بچه دار شدن!!!&n ...

سلام فداتشم ممنونم ازت 

🥰😍😘😘😘😘

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2706