2137
2106

پسریادختر

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

ریحانه 

💫کسانی که به من می‌گویند زنان با پوشش کمتر، آزادی بدست می آوردند ، قطعا تعریف درستی از آزادی ندارند! 💫چراکه بسیاری از خشونت ها علیه زنان را نادیده گرفته اند!..🌙آنها لِه شدن شخصیت زن بخاطر نگاه های هوسآلود و جنسی و ابزاریِ مردان را نمی‌بینند!.... 💥آنها ناامنی ها و بی احترامی ها(متلک پَرانی و آزار و اذیت خیابانی) که با پوشش نامناسب بیشتر می‌شود را نمی‌بینند! 💢.... آنها مشکلاتی نظیر افسردگی و عدم اعتماد به نفس که زنان بسیاری بخاطر نداشتن ظاهر ایدآل دچار شدند را نمی‌بینند! آنها از بین رفتن امنیت ذهنی زنان بخاطر دغدغه های ظاهری اش را نمی‌بینند!.. ...آنها قربانی های جراحیِ زیبایی و تمایل زنان به دستکاری و تغییر ظاهرِ طبیعی اش را نمی‌بینند!.... .آنها صد ها خشونت دیگر را نمی‌بینند! .. به راستی اسم این ظلم ها آزادی است؟...... درخواست دوستی⛔. 
2165

من ایلیاوهلمارودوس دارم

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2183