2733
2734

پسرم 6سالشه میره پیش دبستانی بعد پسر کوچکم که 3سال داره بهانه گرفت که اونم اسمش رو نوشتم مهد همونجا پیش پسرم که کلاسهاشون جداست حالا پسر3ساله ام رفتارهاش تغییر کرده عصبی شده هرکاری میکنم که نره مهد و دلزده بشه هیچ تاثیری نداره میگه من باید برم حالا موندم چیکارکنم راه کار مناسب چیه ؟  

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
باید تو خونه سرگرمش کنی  بیشتر باهاش وقت بزاری با هم کاردستی درست کنین

وقتی برادرش میره اینم دادو فریاد راه میندازه اصلا حرفم رو گوش نمیده که 😭

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باید یواشکی داداششو رد کنین بره مدرسه مثلا حواسشو پرت یه کاری کنین

بدبختی اینجاست که خودم باید پسرمو ببرم 

خب دیگه راهی به ذهنم نمی رسه باید ببرینش پیش مشاور  انشالله که درست بشه

ممنونم 

وقتی عصبی میشه حتما مشکلی داره مثلا منظورشو نمیتونه بگه

باهاش حرف بزن

ممنون میشم یه صلوات یا حمد برای خونه دار شدنم و سر و سامون گرفتن زندگیم مهمونم کنی، دلت همیشه شاد شاد
2738