2726

چون نوشتی کی انه؟ خو خواهرمن هرکیم بخاد بیاد با اون عنوانت نمیاد. یه سری کلمات رو نباید مخفف کرد! ینی چی کی عنه!   

من باکسی خودمو مقایسه نمیکنم!خوب یابد! تک هستم منحصربه فردهستم ! طبق سلیقه ی خداوندآفریده شدم وکی خوش سلیقه تر از پروردگارم ؟! دوست دارم آروم باشم مثل خداوند!کسی ازم انتقادکرد سکوتی داشته باشم ازجنس سکوت خداوند!میگن عشق خداوندبه بنده هاش ازعشق مادرهم بیشتره!!!🥺خداوندم بغضم میگیره ازاینکه اینهمه دوسم داری!!!خدایا یعنی کی توروبغل گرفته که اینقدرارومی؟!هیچکس؟؟؟ پس خدایاخییییلی باکلاسی که تک پری😉 خداوندم آرامشی میخواهم مثل آرامش تو!🥺.خدایا دمت گرم خیییلی بامرامی😎همه جوره هوای بنده هاتو داری ورفاقتی باهاشون را میای! دوست دارم رفیق بامعرفتم هواموداری پس نگران هیچی نیستم خودمورهاکردم به تصمیم های عاقلانه ی تو!...💚(سرم بالاست؛اخه بالاسرم خداست)💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

توی روانشناسی یه اصطلاح هست به اسم "گیلتی پلژر" یا ‌"‏guilty pleasure" به معنی لذت بردن از چیز‌هایی توی تنهایی می‌تونیم انجام بدیم ولی اگر بخوایم پیش دیگران انجامشون بدیم، خجالت می‌کشیم.

به نظرم توی زمان تنهاییت برو جلو آینه و بلند تکرار کن که تو چقدر خوبی، کافی هستی، قشنگی، تو به رویاهات میرسی، به خودت بگو اگر حرکت بسوی هدفاتو آنقدر شجاع بودی که شروعش کردی و آنقدر قوی بودی که ادامه دادی، قطعا بهش هم میرسی، موزیک مورد علاقتو بزار و برقص! اصلا بنظرم بعضی وقتا تنها باش تا به خودت یادآور بشی چقدر فوق العاده‌ای ♥️

اینم. منم همیشه درحال کسب دانشم😌😂

2728

شناسه : #34568

نام : ست هودی و شلوار خرگوشی 😍

جنس : دورس فلامنت 👌 لطیف

رنگ بندی : صورتی, سبز

سایز ها :  فری تا 42

قیمت حرررااااج 1۷۰,000 تومان

پست پیشتاز رایگان

باکیفیت و زیبا

جیب واقعی

تعداد محدود

طبق معمول  

چیه     
توی روانشناسی یه اصطلاح هست به اسم "گیلتی پلژر" یا ‌"‏guilty pleasure" به معنی لذت بردن از چیز‌هایی ...

درسته که همش رو نخوندم ولی همون دو خطی که خوندم خیلی کاربردی بود😅😂🤭

و البته تاثیر گذار