2726
عنوان

به دوستم حسودی میکنم:(

154 بازدید | 5 پست

من میخواستم هنرمند بشم مامانم اجازه نداد اون الان پردیس نسبیه تهران معلمی هنر قبول شده من اموزش استثنایی اراکم

رشته ام بد نیست اما خب من دوست داشتم برم تهران تازه دور هنر هم خط کشیدم بهم میگه تو عقل نداری که میگی هنر دوست دارم  

تنهایی رو بپذیر:)

خودت جدا از رشته ت میتونی هنر کار کنی که

دوست داشتی بخونی هنر رو...؟ 

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد.تا اون یه نفر رو فراموش نکنی متوجه نمیشی آدمای خوب زیادی چشمشون به تو هست.تا کارما پس ندی به خودت نمیای. تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیافته.تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم چقدر سخته. تا از دستت نره قدرش رو نمیدونی تا دوستات رو نشناسی دو دستی به خانواده ت نمیچسبی.ما آدمای دیر رسیدن یا هیچوقت نرسیدن و نفهمیدن درک نکردن نیستیم فقط مشکل اینه تا یه چیزایی رو تجربه نکنیم به خودمون نمیایم مهم نیست چند سالته؛اگه اینارو درک کردی بدون که تو این زندگی بردی...موفیقت با یه بار تلاش به دست نمیاد پس اگه زیاد شکست میخوری طبیعیه 😊اگر میخواهید زندگی شادی داشته باشید آن را به یک هدف گره بزنید ،نه افراد یا چیز ها...دوستان معنی اسمم یعنی پادشاه دختر بزرگ
خودت جدا از رشته ت میتونی هنر کار کنی که دوست داشتی بخونی هنر رو...؟ 

اره میخواستم حرفه ای دنبالش کنم:)

الان اینقدر سرم توی کتاب و درس بوده یه نقاشی هم نمیتونم بکشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم بودم حسودیم می شد

چون منم دلم می خواد هنر و تهران باشم

اما طبق تجربه‌م تا حالا یککککک نفر هم نبوده ک من بهش حسودی کنم و بعد با اشنایی بیشتر متوجه نشم ک چ دردای دیگه ای داره...

چرا دوباره کنکور نمی دی؟

می دونم سخته ها ولی خب شاید ارزششو داشته باشه ک با شادی بیشتر دانشگاهو شروع کنی

https://www.ninisite.com/user/2eb9ab2b-85a4-4e5d-afb0-b3a6e16f45b4/purple-pink
2728
منم بودم حسودیم می شد چون منم دلم می خواد هنر و تهران باشم اما طبق تجربه‌م تا حالا یککککک نفر هم ن ...

الان بورسیه فرهنگیانم

بدم نمیاد از رشته م ولی خب خیلی دوست داشتم جای اون باشم:)

الان بورسیه فرهنگیانم بدم نمیاد از رشته م ولی خب خیلی دوست داشتم جای اون باشم:)

اخییی🥺

کاملا می فهمم

منم شرایطم جوریه ک راستشو بخوای حسرت زندگی خیلییااا رو می خورم

چی بگم؟ :")

برو یکم با دوستات بیرون ک ذهنت بره ازش... یچیزی بخور یکم خوشحال باش ک از کنکور راحت شدی و الان از همین اول حقوق می گیری و...😀

یکم رو خودت تمرکز کن جای اون

https://www.ninisite.com/user/2eb9ab2b-85a4-4e5d-afb0-b3a6e16f45b4/purple-pink