2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه.

همش ناله میکردم خدااااااا خسته شدم کم آوردم ولی گریه نه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2731

سال کنکورم خیلی گریه میکردم

چون مدتها هیچ جا نرفته بودم

به جاش روز بعد کنکور انقدرررر فارغ بال و خوشحال هر روز میرفتم بیرون

صبور باش

موفقیت به اسونی بدست نمیاد

اره ولی قویتر ادامه دادم

اموزش زبان بصورت فوق حرفه ای باقیمت مناسب🌷بالاترین کیفیت🌷🌷🌷تدریس دروس ریاضی ،شیمی،فیزیک ،زیست،عربی بطور کامل و قیمت مناسب 🌷اطلاعات بیشتر درخواست بدین😍🤗
2738

خیلی زیاددددد

تازه بعدشم دو روز درس نمیخوندم😂💔

حتی هنوزم با اینکه کنکور تموم شده صبحا میخوام پاشم تست بزنم:/

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
چه خوب❤️ چجوری همیشه امیدوار بودین؟😅

تاپیکمو بخون با عنوان کنکوری ها و اونایی که واسه اهدافتون سخت تلاش میکنید همه چیو اونجا گفتم❤⚘

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤      
من برنامم بهم میخوره اعصابم خرد میشه یا اینکه بعضی وقتا میام تست میزنم احساس میکنم خیلی چیزا که خون ...

کم نیار ادامه بده ته این راه روشنه

اموزش زبان بصورت فوق حرفه ای باقیمت مناسب🌷بالاترین کیفیت🌷🌷🌷تدریس دروس ریاضی ،شیمی،فیزیک ،زیست،عربی بطور کامل و قیمت مناسب 🌷اطلاعات بیشتر درخواست بدین😍🤗
2706