2737
2734
عنوان

راز جوان ماندن بعضی ها

859 بازدید | 17 پست

دیروز داشتم ملکه گدایان رو می دیدم ... این رویا نونهالی .. چه پوستی داشت .. فک کنم بالای شصت خورده ای هس .. ولی چه پوستی داره😞

انگار سی سالشه ..  خوشبحالش... 

واقعا راز جوان موندن بعضی ها چیه؟؟؟؟

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)

ژن، پول، گریم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
کرم پودر و هزار جور چیز میز گریم+پول+لم دادن رو مبل بدون اینکه فک کنه شام چی درس کنه://////////

اخه لنتی یدونه چروک نداره ... من کرم پودر زدنی چین و چروکام بیشتر نشون داده میشه😞

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)
منم ۳۹سالمِ..صورتم صاف صاف بدون چروک..هیچوقت کرم پودر و ارایش ندارم یکی از دلایلش ارایش زیاده باعث پ ...

والا منم اصلا ارایش نمی کنم ... ولی پوستم خوب نیس .. 😒😞

2706