2204
2217
عنوان

دلم امروز خیلی سوخت

139 بازدید | 7 پست

یه خانوم دستفروش هست که اغلب چیزی میاره اداره میفروشه امروز گفت یکی از آشناهاش زایمان داره و یه تومن پول لازم داره ۶۰۰ جور کرده برا ۴۰۰ بقیه اش کمک میخواد . ازش خرید کنیم که ۴۰۰ جور شه . دلم براش کباب شد.

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

هعی...

بی صدا رفتم که این دردو بهت حالی کنم،من اصلا نمیتونم با تو خدافظی کنم،این روزا میگذره این دردا فروکش میکنن،الانم خوبم چشام الکی شلوغش میکنن🙂🖤🥀میدونید،خانوادم منو یه دختر عصبی میبینن،مقصر خودشونن اما هیچ وقت نخواستن اشتباهشونو قبول کنن،حتی قبول ندارن که افسرده م!من همه ش ۱۸ سالمه و ۳ ساله که افسردگی دارم.افسردگی مشکل ساده ای نیست.من به خاطر این مشکل خیلی چیزارو از دست دادم.لذت تفریح تو بیرون؛لذت رفتن به سینما،لذت خیلی چیزااا.من امسال کنکور دادم و رتبه م از همه ی هم کلاسیام بهتر شد اما انتخاب رشته نکردم و نرفتم دانشگاه.چرا؟چون هیچ انگیزه ای نداشتم.حالا میبینید که افسردگی چه بده؟البته من میخوام امسال دوباره کنکور بدم و برم یه دانشگاه خوب.در کل اینا رو گفتم تا پدر و مادرا حواسشونو جمع کنن و کاری نکنن که روح بچه شون آسیب ببینه.چون این آسیب سخت جبران میشه!شایدم هیچ وقت جبران نشه :)
2215