2726

که زنش رو طلاق داده بوده خودش هم ازش خوشش اومده ولی برادراش مخالفت کردن. دختره داره دکترا میگیره. از شرایط پسره خوشش اومده بوده. پسره گفته بوده مشاور و اینا هم نمیاد .

بهش گفتم به نظرم حق با برادراش بوده ولی این میگفت آخه خواهرم دوستش داشته. به نظرتون حق با کی بوده. بگین که بهش بگم. یا راهی که برادراش رو راضی کنه یا ارزش نداره

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دلیل پسره چی بوده مشاوره نمیومده؟ ترس از چی داشته؟

دوست داشتن و علاقه برای ازدواج کافی نیست 

اگر اون اقا واقعا تمایل داشته برای ازدواج خوب و سالم دلیلی نداشت مشاوره نره 

الان ما راهكار بديم به شما، كه شما بري بدي دست دوستت، كه دوستت بره بده دست خواهرش، كه اونم رو خواستگارش   يا برادراش اعمال كنه؟؟؟

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
الان ما راهكار بديم به شما، كه شما بري بدي دست دوستت، كه دوستت بره بده دست خواهرش، كه اونم رو خواستگ ...

چی کنم دنبال راه حله. دلش برا خواهرش میسوزه. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
بله 🤣🤣🤣🤣🤣

يعني اون خانم كه حتي حرف برادراشو قبول نداره حرف ماها رو قبول ميكنه؟؟؟🤣

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️