2726
عنوان

من همش ترس بهم خوردن زندگیمو دارم😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 29 پست
نترس به خدا توکل کن  همیشه با خودت بگو خدای دیروز من خدای امروز من خدای فردای منم هست مثل دیرو ...

مرسی 😊

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

استارتر مشکلی با خانواده ی خودت داری؟ 

احساس می‌کنم یه مشکل و عدم حمایت عاطفی افراد خانواده از همدیگه داری که مربوط به خانواده ی خودت ه

من گُنگ خواب دیده و عالم تمام کر / من عاجزم زگفتن و خلق از شنیدنش
نه شاغل نیستم کلا همش بیکارم چون از اونای هم نیستم که همش تو خونه فعال باشم تنها نیستم دخترمم هست ول ...

خب گلم فکر کنم خودت جوابو گرفته باشی 

آفت همچی بیکاریه 

وقتی ادم بیکاره کاری جز فکر کردن نداره اونم تفکر نه ها فکر الکی بیهوده فکر مخرب خیال هایی که هیچ زمان معلوم نیست واقعی بشن یا نه 

میگن که ریشه هر شر و گناهی بیکاریه 

به قول دکتر هلاکویی شده حتی اگه یه باغچه رو روزا الکی بکنی و پر کنی این کارو انجام بده اما بیکار نباش 

سعی کن یه جوری برنامه ریزی کن که کل تایمت پر بشه ‌.اگه خون خواهر یا مادرجانتون هم نزدیکتونه و دختر عزیزتونو نگه میدارن بچه رو بزار پیششون و برو یه کلاس هنری ثبت نام کن 

2728
بهش عادت دارم از سال ۹۶ عضوم فکر خیانت اینا نمیکنم ولی کلا ترس دارم 

از هرچی بترسی دقیقا همون موضوع سرت میاد...پس فکرات رو مثبت کن...شاید طبعت سرده که فکرای منفی میکنی به خورده گرمیجات بخور وازسردیها پرهیزکن.

هروقت این فکر آمد تو ذهنت با خودت قرار بزار یه سوره کوچک بخونی وهمین کارم کن...ذهنت منحرف میشه وادامه نمیده

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
چرا هیچ کس نیست 😐😐

عزیزم منم مثل شما بودم عمیقا احساس خوشبختی میکردم تا باردار شدم واین استرس ها ونگرانی های پی در پی باعث شد زایمان زودرسبگیرم ومشکلاتم شروع بشه 

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
خدا جوابشونو بده از خدا ميخوام بهتون ارامش بده اگه ماكانش هست قطع رابطه كنيد 

ایشااالاااااا ماهم سپردیمش به خدا 

قربونت عزیزدلم 

باز میاد و باز اعصاب خوردی جدید  

استارتر مشکلی با خانواده ی خودت داری؟  احساس می‌کنم یه مشکل و عدم حمایت عاطفی افراد خانواده از ...

نه عزیزم اصلا خانوادم عالین همسرم عالی مشکلی ندارم بزا همین این فکرارو میکنم

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
خب گلم فکر کنم خودت جوابو گرفته باشی  آفت همچی بیکاریه  وقتی ادم بیکاره کاری جز فکر کردن ...

قصد دارم برم کلاس رانندگی و باشگاه 

قصد دارم برم کلاس رانندگی و باشگاه 

آفرین خیلی خوبه 

باشگاهو سعی کن همیشه داشته باشی 

کلاس رانندگیت هم تموم شد یه کلاس دیگه ثبت نام کن 

خلاصه که خودتو بیکار نزار گلم 

موفق باشی 

نه عزیزم اصلا خانوادم عالین همسرم عالی مشکلی ندارم بزا همین این فکرارو میکنم

الان یادم افتاد 

قبلا هم تاپیک های شما رو خونده بودم 

به نظر میاد دچار اختلال اضطرابی عزیزم 

به یه روانپزشک اگه مراجعه کنی، قطعا می تونه کمکت کنه

من گُنگ خواب دیده و عالم تمام کر / من عاجزم زگفتن و خلق از شنیدنش