2733
2734

شایدم دچار وسواس فکری هستم من خدارو بیش از حد شکر زندگی خوب و آرومی دارم خوشبختم دلایل متعددی هم بابت این زندگی خوب دارم نمی گم خیلی پول داریم نه دستمون به دهنمون میرسه تاحالا هیچ وقت لنگ نبودیم کلا راضیم از زندگیم از وفتیم که خونه خریدیم این خوشبختی تکمیل تر شده ولی مدام ترس اینو داره زندگیم ازهم بپاشه حالا به هر طریقی از این فکرا خسته شدم دوست ندارم فکرای منفی کنم به نظرتون نیاز برم پیش روانشناس 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

نی نی سایت نیا

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از نی نی سایته واقعا فکر ادمو مریض می‌کنه

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2731
از نی نی سایته واقعا فکر ادمو مریض می‌کنه

بهش عادت دارم از سال ۹۶ عضوم فکر خیانت اینا نمیکنم ولی کلا ترس دارم 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
بهش عادت دارم از سال ۹۶ عضوم فکر خیانت اینا نمیکنم ولی کلا ترس دارم 

نترس به خدا توکل کن 

همیشه با خودت بگو خدای دیروز من خدای امروز من خدای فردای منم هست مثل دیروز و امروز هوای فردامم داره به خودش میسپارم 

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2738
چون اردبیل برف اومده و ما هنوز کولر میزنیم    

ماهم همنیطور

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   
اسی چند تا سوالو جواب بده بعد من نظرمو بگم  شاغل هستی ؟تایم بیکاریت زیاده ؟کار خاصی در طول روز ...

نه شاغل نیستم کلا همش بیکارم چون از اونای هم نیستم که همش تو خونه فعال باشم تنها نیستم دخترمم هست ولی هم سرم شبا میاد خونه 

چون اردبیل برف اومده و ما هنوز کولر میزنیم    

مگه شما کجایی؟

نه شاغل نیستم کلا همش بیکارم چون از اونای هم نیستم که همش تو خونه فعال باشم تنها نیستم دخترمم هست ول ...

منم تقریبا زیاد تو فکرم میاد ولی بدون خدا هست 

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   

از بس تاپیک خیانت و دعوا و همسر منفور دیدیم که همه الان باید به همسراشون شک کنن و همه زندگیا از هم بپاشه ، ببین و رد شو ۹۸درصد این تاپیکا همش یا الکیه یا کاربرای پشتش اونی که میگن نیستن ، فکر الکی نکن خودتو مشغول کن ، به اتفاقا و رفتار خوب شوهرت فکر کن بیشتر محبت کن غذای مورد علاقشو درست کن بیشتر باهاش وقت بگذرون  ، اگه عاشقته که دیگه نگرانی نداره  ، مردی که عاشق باشه رو با هزار تا دختر تنها بزار باز به عشق زنش نگاهشونم نمیکنه ، به هم خوردن چی آخه خواهر قشنگم حیف نیست بخاطر افکار منفی زندگیت رو کسل  کننده کنی . هرچی نگران باشی موج منفی به زندگیت بیشتر فرستاده میشه . 

2706