2726

هشتمه فردا ازمون جامع داره دو روزه میگه سردردمو ابریزش بینی و گرفتگی صدا داره. بهش گفتم عصری ازت میپرسم. میدئنم خوب نخونده. چیکا. کنم بیدارش کنم درس بخونه

یکی منو بیدار کنه امتحان ریاضی دارم🥺

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای نه تروخدا بیدارش نکن منم علائم پسر شمارو داشتم بعدش فهمیدم کرونا بوده من می فهمم پسرت چی میکشه آدم یه حس بی حال و ضعفی داره که اصلا دست خودش نیست وای نه ازت خواهش می کنم بزار استراحت کنه من هی با کرونام استراحت نکردم و نکردم تا الان که میشه ۳۵ رور طول کشیده بزار استراحت کنه تازه اول ساله تا آخرش اوهههههه کلی مونده ولش کن راحت باشه ( البته خدایی نکرده زبونم لال اگر کرونا داشته باشه ) 

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
وای نه تروخدا بیدارش نکن منم علائم پسر شمارو داشتم بعدش فهمیدم کرونا بوده من می فهمم پسرت چی میکشه آ ...

باشه  گلم اخه ازمون جامع هست.

جمعه دوز دئم واکسنشو زد از یکشنبه میگه سردردمو ابریزش بینی داره صداشم گرفته

باشه  گلم اخه ازمون جامع هست. جمعه دوز دئم واکسنشو زد از یکشنبه میگه سردردمو ابریزش بینی داره ...

خب دیگه یا عوارض واکسنه یا خدایی نکرده بازم میگم زبونم لال کروناس که انشاالله نباشه اما بیدارش نکن این آزمونا حالا حالا ها هست و به سلامتی بچت نمی ارزه حواست باشه اول سلامتی بعد درس و مدرسه 

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹