2726

گاهی دچار وسواس فکری بدی میشم

اینکه مثلا بقیه درمورد زندگیم چی فکر میکنن،نکنه فلانی فک کنه من فلان طورم یا یا درمورد زندگیم فک کنن زندگیم اله و بله

رک بگم انگار حرف و فکر بقیه برام مهم میشه

البته گاهیم اونقدر بیخیال و خنثی میشم ک هیچی برام مهم نمیشه

واقعا فکرای مسخره ایه ولی گاهی دچارش مبشم و مغزمو میخوره.

چیکار کنم ک رها شم از این فکرا؟؟

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪

اره

همه یه بار ابن یزا میاد تو سرشون

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃

ورزش کن

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیز م پیشنهاد میکنم کتاب  شاخ غول وسواس رو بشکن رو بخونی‌ خیلی بهتون کمک میکنه 

نویسنده اش هم داداش رضا هستش‌ تو گوگل سرچ کنید میاد واقعا کمکتون میکنه 

بزار از معجزه ها بگم‌ : دعای معراج‌ و چله حق شناس میگن‌ معجزه اسسسسس  امتحان کنید دیگه   سلامتی امام زمان صلوات میشه یه دونه ام برای شهدا بفرستی  میگن امام حسین  کشتی نجاته‌  هر وقت مشکلی داشتی بگو یا حسین  دعای نادعلی ام قشنگه یادتون‌ نره‌ بخونیدش‌   دیگه حضور ذهن ندارم فقط التماس دعای عاقبت‌ بخیری‌ و ظهور   
2728
ورزش کن

اهل ورزش هستم ...پیاده رویم میرم هرروز 

جوری نیس از بیکاری باشه افکارم..حتا وقتی مشغولم هستم گاهی تو ذهنم میچرخن

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪

من هیچ وقت اهمیت نمی دم،دهن مردمو نمیشه بست،چون همیشه وقتی می بینن یکی ازشون موفق تره می خوان براش حرف درست کنن،بعضی ها هم که کلا زندگیشون با حرف مفت زدن می گذره

من همان چیزی هستم که هستم و از این بابت شرمنده نیستم...
سلام عزیز م پیشنهاد میکنم کتاب  شاخ غول وسواس رو بشکن رو بخونی‌ خیلی بهتون کمک میکنه  نوی ...

مرسی عزیزم حتما سرچ میکنم

اهل ورزش هستم ...پیاده رویم میرم هرروز  جوری نیس از بیکاری باشه افکارم..حتا وقتی مشغولم هستم گ ...

ادما رو دنبال نکن اگر مجازی چکشون می کنه دست بکش 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
مرسی عزیزم حتما سرچ میکنم

خواهش میکنم 

ولی کتابای رایگان دیگه دارن که مسیر‌ زندگیتون رو تغییر میده وهدایتتون میکنه واقعا عالیه😍

تو تلگرام کانال دارن 

اسم کانالشون هم داداش رضا هستش

بزار از معجزه ها بگم‌ : دعای معراج‌ و چله حق شناس میگن‌ معجزه اسسسسس  امتحان کنید دیگه   سلامتی امام زمان صلوات میشه یه دونه ام برای شهدا بفرستی  میگن امام حسین  کشتی نجاته‌  هر وقت مشکلی داشتی بگو یا حسین  دعای نادعلی ام قشنگه یادتون‌ نره‌ بخونیدش‌   دیگه حضور ذهن ندارم فقط التماس دعای عاقبت‌ بخیری‌ و ظهور